روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 490
  • 1,575
  • 1,392,926
اخراج مصر از مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان

مصر به دلیل مثبت شدن تست دوپینگ وزنه بردارانش در مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آفریقا از مسابقات قهرمانی جوانان جهان کنار گذاشته شد.
دو وزنه‌بردار ۱۴ ساله در میان هفت وزنه‌بردار مصری قرار دارند که تست دوپینگ آنان در مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آفریقا مثبت شد. اکنون مصر از مسابقات قهرمانی جوانان جهان کنار گذاشته شد.
اگر توضیحاتی که فدراسیون مصر ارائه می‌کند مورد واقع قبول نشود، مقامات مصری، ورزشکاران و یا کل فدراسیون با محرومیت طولانی مدت مواجه خواهد بود.
هم‌چنین فدراسیون وزنه‌برداری مصر با جریمه نقدی ۲۵۰ هزار دلاری نیز روبه‌رو است.
محمد محجوب، رییس فدراسیون وزنه‌برداری مصر و عضو هیات اجرایی فدراسیون جهانی و کنفدراسیون وزنه‌برداری آفریقا در واکنش به این اتفاق، گفت‌: فدراسیون مصر با یک توطئه روبه‌رو است.
با توجه به اولتیماتومی که کمیته‌ بین‌المللی المپیک به فدراسیون جهانی وزنه‌برداری نسبت به دوپینگ داده است، IWF (فدراسیون جهانی وزنه‌برداری) نیز تصمیم گرفته جریمه‌های سنگینی را نسبت به کشورهایی که تست دوپینگ ورزشکاران‌شان مثبت می‌شود اعمال کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز