روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 575
  • 745
  • 1,381,999
اخلاق پسند: بعد از ۴ سال در تور جهانی شرکت کردم

اخلاق پسند: بعد از ۴ سال در تور جهانی شرکت کردم

ملی‌پوش تنیس روی میز گفت: شکاف ایجاد شده بین بازیکنان مربوط به دوره قبل فدراسیون است و باید در آینده کمتر شود.
محمدرضا اخلاق پسند  در مورد حضورش در تورهای جهانی تنیس روی میز ارتیش و سوئد اظهار داشت: رضای کننده بود و خودم از عملکردم راضی هستم. بعد از ۴ سال دوری از تورهای جهانی فکر می‌کردم خیلی از حریفانم عقب باشم، اما رقابت نزدیکی داشتم. در سه بازی که حریفان رنکینگ نزدیک به ۱۳۰، ۱۴۰ داشتند، شانس زیادی برای برد داشتم و باید برنده می‌شدم، اما چون وقفه زیادی افتاده بود، نشد. با این وجود اصلا ناراحت نیستم. من فعلا در رنکینگ جهانی حضور ندارم و به همین دلیل قرعه و گروه بدی نصیبم شد و فکر می‌کنم با این مسابقات در رده ۳۵۰ و نزدیک به آن قرار بگیرم.
اخلاق‌پسند در مورد اینکه سرمربی تیم ملی گفته است، فاصله بین نوشاد با سایر بازیکنان زیاد است، گفت: سرمربی هم حق دارد و وقتی تیم یک دستی داشته باشد، خیالش راحت‌تر است. این موضوع به فدراسیون قبلی باز می‌گردد که باعث شد شکاف و فاصله بین نفرات تیم ملی به وجود بیاید. آخرین تور جهانی که رفتم سال ۲۰۱۲ بود و برای اینکه ما را خراب کنند، کارهای دیگری کردند که تلف شدن بیت‌المال بود و فایده‌ای هم نداشت.
وی با اشاره به اینکه بازیکن حرفه‌ای باید سالانه در ۲ تا سه مسابقه بین المللی شرکت کند، گفت: نگرانی الان سرمربی به خاطر برنامه ریزی دوره قبلی فدراسیون است، اما از این به بعد باید این فاصله کمتر شود و فدراسیون، کادر فنی و بازیکنان باید تلاش کنند. سرمایه گذاری خوبی هم صورت بگیرد. خوشبختانه مسئولان فدراسیون هم خودشان بازیکنان تیم ملی بوده‌اند و شرایط را می‌دانند.
وی در مورد اینکه برای لیگ برتر با کدام تیم به توافق رسیده است، گفت: با دانشگاه‌آزاد تقریبا به توافق نهایی رسیده‌ام و طی روزهای آینده همه چیز نهایی می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز