روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 682
  • 849
  • 1,360,594
ادامه فعالیت پالایشگاه تحت نظارت محیط زیست

دادستان عمومی و انقلاب تبریز گفت: در راستای پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در قوه قضائیه طی جلسه‎ای مسائل و مشکلات شرکت پالایشگاه نفت تبریز بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
موسی خلیل اللهی در گفت وگویی افزود: از ورود ستاد اقتصاد مقاومتی استان برای حل مشکلات شرکت پالایشگاه نفت تبریز خبر داد و گفت: در راستای پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در قوه قضائیه طی جلسه‎ای مسائل و مشکلات شرکت پالایشگاه نفت تبریز بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
وی ادامه داد: طی توافقی که با اداره کل محیط زیست استان آذربایجان شرقی صورت گرفت؛ مقرر شد شرکت پالایشگاه نفت تبریز با ارائه یک برنامه زمانبندی شده که قابلیت عملیاتی شدن را داشته باشد، تحت نظارت اداره محیط زیست به فعالیت خود ادامه دهد.
وی خاطر نشان کرد: چنانچه این شرکت در طول ۶ ماه در قالب یک برنامه قابل رصد و ارزیابی مشکلات زیست محیطی موجود را حل کند از بیکاری کارگران جلوگیری و زمینه جذب سرمایه خارجی فراهم خواهد شد. این گزارش می افزاید، دادستان تبریز در بهمن ماه نیز از حل مشکلات شرکت توسعه نساجی آذران در جلسه ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و ایجاد زمینه اشتغال برای حدود ۲۰۰ نفر خبر داده بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز