روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 673
  • 857
  • 1,393,966
ادامه نوسازی تابلوهای راهنما در نقاط مختلف شهر

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز از ادامه نوسازی تابلوهای راهنمای مسیرو اماکن و مقاصد شهری، در سطح شهر خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از معاونت حمل ونقل وترافیک شهرداری تبریز، یعقوب وحیدکیا با اعلام این خبر گفت: نقش تابلوهای راهنمای مسیر و نشانگر مقاصد و اماکن شهری در هدایت شهروندان و گردشگران و همچنین در روانسازی ترافیک در معابرشهربسیار مهم است.
وی افزود: وجود علایم راهنمایی و رانندگی و به تبع آن تابلوهای راهنمای مسیر، یکی از نشانه های نظام مند و قانون مند بودن یک شهر است و اکنون که تبریز در آستانه ۲۰۱۸ قرار گرفته، معاونت حمل ونقل نسبت به طراحی تابلوهای راهنمای مسیر مقاصد واماکن شهری اقدام کرده است.
معاون حمل و نقل شهردار تبریز، در زمینه مناطق تحت پوشش این طرح نیز تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته حداقل ۲۰۰ تقاطع شهری علی الخصوص دربخش های مرکزی شهر ومحدوده بازار تاریخی تبریز، تحت پوشش نوسازی و تعویض تابلوهای راهنمای مسیرقرار خواهند گرفت .
وحیدکیا خاطرنشان کرد: نکته مهم در آماده سازی این تابلوها، رعایت استانداردهای جهانی و استفاده از تجربیات شهرهای گردش پذیر جهان است که در نهایت بر اساس طرح نهایی مصوب، طراحی وآماده خواهند شد.
وی در پایان از اجرای مراحل ساخت و تهیه این تابلوها خبر داد و تاکید کرد: به زودی نصب تابلوهای جدید در تقاطع های مختلف شهر آغاز خواهدشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز