روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 694
  • 790
  • 1,326,902
ادینیو: دوست دارم گل بزنم ولی نمی دانم چرا نمی شود!

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز با نتیجه مساوی بدون گل مقابل فولاد خوزستان متوقف شد که این نتیجه برای هواداران پرشماری که در آن روز در ورزشگاه حضور یافته بودند به هیچ عنوان نتیجه رضایت بخشی نبود.
لوسیانو ادینیو، مهاجم برزیلی تیم تراکتورسازی در مورد بازی روز جمعه صحبت کرد.
سه امتیاز از دست رفت، همین!
در مورد بازی با سایپا فقط می توانم بگویم که سه امتیاز از دست رفت، همین! یک بازی حساس خانگی را با مساوی به پایان رساندیم و این اصلا برای ما خوب نبود چرا که در رقابت با پرسپولیس برای قهرمان شدن به تک تک امتیازات بازی هایمان نیاز داریم و از دست دادن امتیازات این چنینی برایمان بسیار مضر است.
دوست دارم گل بزنم ولی نمی دانم چرا نمی شود!
من یک مهاجم هستم و دوست دارم گل بزنم ولی نمی دانم چرا نمی شود! می دانم که هواداران از من انتظار گلزنی دارند و من هم تمام تلاشم را برای این کار به کار می گیرم و امیدوارم که بتوانم در هفته های باقی مانده به گونه کار کنم که رضایت آنها را جلب کنم.
نمی توانم در مورد تاکتیک تیم صحبت کنم
من به عنوان بازیکن وظیفه دارم که در هر پستی که سرمربی تعیین می کند بازی کنم و نمی توانم در مورد تاکتیک تیم صحبت کنم. یک خط عقب بازی کردن مسلما روی کم گل زدن من تاثیر دارد ولی من به هیچ عنوان نمی خواهم با این دلیل کم گل زدنم را توجیه کنم و تلاش می کنم که در هفته آینده برای تیم موثرتر از اینها باشم.
شانس را ایجاد می کنیم!
نمی توانیم بگوییم که شانس قهرمانی مان چقدر است بلکه باید آن را ایجاد کنیم. ما تلاش می کنیم که با کسب نتایج مناسب در بازی های آینده شانس قهرمانی را برای تیم مان ایجاد کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز