روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 1,019
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 843,231
ارائه تسهیلات ویژه به بانوان کارآفرین استان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از ارائه‌ی تسهیلات ویژه به بانوان کارآفرین استان خبر داد.
مرتضی نیروند اسکویی در شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین استان با اشاره به بخشی از مهم‌ترین اقدامات انجام شده حوزه بانوان در شرکت شهرک‌های صنعتی استان، گفت: همکاری اداره کل امور بانوان استانداری و شرکت شهرک‌های سرمایه گذاری در سال‌های اخیر افزایش یافته است.
وی افزایش مشارکت اجتماعی زنان در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های دولت دوازدهم عنوان کرد و ادامه داد: خوشبختانه در وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز برنامه‌هایی در راستای تحقق این مهم تدوین شده و از بانوان کارآفرین نیز حمایت می‌شود.
وی با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی و لزوم افزایش مشارکت اقتصادی بانوان در همین حوزه، تصریح کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان این آمادگی را دارد که در صورت ورود بانوان استان در حوزه اقتصادی، تولیدی و صنعتی، سهم نقدی حق انتقاع زمین در شهرک‌های صنعتی از ۳۰ درصد به ۱۰ درصد کاهش یابد. نیرومند از ارائه تسهیلات ویژه به افرادی که قصد خرید زمین در مناطق محروم استان را داشته باشند، خبر داد.
برگزاری تورهای صنعتی برای بانوان کارآفرین استان، برگزاری کلاس‌های مختلف ورزشی و تلاش برای ایجاد خوشه صنعتی بانوان به عنوان یکی از محورهای توسعه از دیگر مواردی بود که نیرومند به عنوان عملکرد شرکت شهرک های صنعتی استان به آن اشاره کرد.
وی همچنین افزود: باتوجه به اهمیت فعالیت های کسب و کار بانوان، مطالعه نخستین خوشه کسب و کار بانوان استان در برنامه های این شرکت قرار گرفته است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز