روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۴/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 230
  • 696
  • 1,076,761
ارائه خدمات محله ای از اولویت های شهرداری منطقه ۳ تبــریز

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی، رئیس کمیسیون نظارت و تحقیق و ارزیابی و نائب رئیس کمیسیون های عمران و حمل ونقل و ترافیک و فرهنگی و اجتماعی، به همراه شهردار منطقه از پروژه های عمرانی و خدماتی منطقه بازدید کردند.
فریدون بابائی اقدم رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی، علی آجودان زاده رئیس کمیسیون نظارت و تحقیق و بازرسی محرم محمدزاده نائب رییس کمیسیون های فرهنگی و اجتماعی و عمران و حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی کلان شهر تبریز به همراه مرتضی موحدنیا از خدمات محله ای ارائه شده درکوی سجادیه واقع در شهرک طالقانی بازدید کردند.
اعضاء شورای اسلامی شهر تبریز ، اقدامات شهرداری منطقه در خصوص خدمات محله ای در کوی سجادیه ، پارک در دست احداث کوی سجادیه و میدان ورزشی فوتسال و جدول گذاری و آماده سازی برای آسفالت ریزی کوچه های منتهی به پارک سجادیه و میدان ورزشی فوتسال را قابل تقدیر دانسته و عملکرد شهرداری منطقه در حوزه خدمات محله ای در شهر تبریز را، منطقه ای نمونه و پایلوت عنوان کردند.
اعضاء شورای اسلامی شهر، ارائه خدمات محله ای به مناطق کم برخوردار را از اولویت های عملیات های شهرداری تبریز و شهرداری منطقه ۳ ذکر کرده و مدیریت موحدنیا در این حوزه و فعالیت مجموعه شهرداری منطقه را قابل توجه اعلام کردند.
اعضا شورا در بازدید خود از تداوم اجرای دیوار حائل اتصال آخر خیابان ۱۵ خرداد به میدان فاطمیه در تقاطع زیر گذر خرمشهر کمربندی میانی و روند احداث خیابان۵۵ متری امتداد سه راهی ارتش به میدان شهید ناصر مقدم در کمربندی میانی را مورد بررسی قرار داده و نکته نظرات شان را اعلام کردند.
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی، بابایی اقدم یکی از عمده ویژگی های بصری خیابان۵۵ متری امتداد سه راهی ارتش را دارا بودن منظر و چشم اندازی جالب از سیمای عمومی شهر تبریز عنوان کرده و افزود: امیدواریم طبق برنامه ریزی ها ، این خیابان از زیبایی منحصر بفردی برخوردار باشد.
اعضاء شورا با اعلام رضایت خویش، فعالیتها و عملکردهای شهرداری در اجرای پروژه های عمرانی را مثبت ارزیابی کردند.
شهردار منطقه موحدنیا نیز با اعلام خبر اتمام مذاکرات و توافقات انجام گرفته با شرکت آب و فاضلاب منطقه۳ شهرستان تبریز در خصوص قطعه زمین تحت مالکیت آن شرکت ، گفت : بعد از تحویل گرفتن زمین مذکور ، سریعا آماده سازی کرده و به فضای سبز و پارک محله ای تبدیل کرده و در اختیار شهروندان محترم محدوده قرار خواهیم داد.
وی در خصوص تداوم ارائه خدمات محله محور به شهروندان در مناطم کم برخوردار نیز خاطر نشان کرد : مجموعه شهرداری با انجام بازدید های روتین خویش از سطح حوزه و ملاقات با شهروندان ، نسبت به شناسایی محلات نیازمند خدمات محله ای اقدام کرده و بعد از کار کارشناسی نسبت اجرای خدمات عمل خواهد کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز