روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 725
  • 700
  • 1,332,665
ارائه ۱۴۰ مقاله در کنفرانس ملی پدافند غیرعامل در مراغه

دبیر علمی کنفرانس علمی پدافند غیرعامل در قلمرو فضای سایبری گفت: از ۲۰۰ مقاله ای که در بخش های حقوقی و فناوری وصول شده، ۱۴۰ مقاله به صورت سخنرانی و پوستر ارایه می شود.
بابک پورقهرمانی در حاشیه برگزاری این کنفرانس یک روزه که در دانشگاه آزاد مراغه در حال برگزاری است در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از زمان انتشار فراخوان، ۱۴۰ مقاله در بخش حقوقی و ۶۰ مقاله در بخش فناوری اطلاعات به دبیرخانه این کنفرانس ارسال شد که از سوی ۴۰ داور از اساتید و صاحب نظران دانشگاهی مورد داوری قرار گرفت. ۱۴۰ مقاله منتخب برای ارائه در این کنفرانس پذیرش و انتخاب شده که ۶۰ مقاله به صورت سخنرانی و ۸۰ مقاله نیز در قالب پوستر در این کنفرانس ارائه می شود.
پورقهرمانی گفت: هدف این کنفرانس ملی ارتقای آگاهی مردم، مسئولان و مدیران با بهره گیری از مقالات تخصصی و علمی کارشناسان دانشگاهی سراسرکشور است.
وی ادامه داد: مقدمات برگزاری این کنفرانس به همت گروه حقوق و کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی مراغه از یک سال پیش تاکنون فراهم شده است. در کنار برگزاری این کنفرانس ملی، کارگاه و دوره آموزشی یک روزه نیز در زمینه فضای سایبری و پدافند غیرعامل در این دانشگاه برای دانشگاهیان و دانشجویان برگزار می شود.
کنفرانس ملی پدافند غیرعامل در قلمرو فضای سایبری با حضور اساتید دانشگاه و صاحب نظران در حوزه پدافند غیرعامل به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی مراغه در حال برگزاری است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز