روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 223
  • 639
  • 1,435,259
ارایه خدمات در سطح استانداردهای بین المللی در بیمارستان ولی عصر تبریز

به گفته رییس بیمارستان ولی عصر عج تبریز تمامی خدمات درمانی و پزشکی در این بیمارستان در سطح استانداردهای بین المللی ارائه می شود و میزان رضایتمندی بیماران از خدمات این مرکز در حال افزایش است .
شهرام دبیری اسکویی در آیین افتتاح سه بخش درمانی جدید و پیشرفته این بیمارستان افزود : حفظ استانداردهای موجود و تلاش برای افزایش کیفیت خدمات درمانی و پزشکی از مهمترین رویکرد و اولویت ما در این بیمارستان است.
وی افزود : در این بیمارستان تاکنون بیش از یک هزار عمل جراحی انجام شده و شاخص عفونت پس از دوره درمان از ۳/۶ در فروردین ماه امسال به ۱/۹ رسیده است که تلاش می کنیم این رقم را به زیر یک درصد برسانیم.
وی با اشاره به نقش تروریست درمانی این بیمارستان اعلام کرد : در ماه های اخیر ۱۴۰ بیمار خارجی از کشورهای همسایه در این مرکز تحت عمل جراحی قرار گرفته و بیش از ۶۷۰ نفر دیگر از همین کشورها به صورت سرپایی درمان شدند.
رییس بیمارستان ولی عصر عج تبریز ، اجرای طرح حامیان بیمار را از دیگر مزیت های این بیمارستان بیان کرد که براساس آن بیمار از بدو ورود تا ترخیص و حتی پس از ترخیص زیر نظر آموزشهای لازم و راهنمایی و مساعدت قرار می گیرد.
دبیری گفت : بسیاری از بخش های موردنیاز بیمارستان ولی عصر تبریز پیشتر راه اندازی شده و بخش چشم پزشکی هم در آینده نزدیک در این مجموعه آماده ارائه خدمات به بیماران خواهد شد.
بخش های آنژوگرافی ، آندوسکوپی و کولونوسکوپی و بخش IVF (درمان نازایی و باروری ) بیمارستان ولی عصر تبریز با حضور شماری از مسوولان محلی مورد بهره برداری قرار گرفت .
برای راه اندازی این بخش ها که با مدرن ترین و به روزترین دستگاه های پزشکی تجهیز شده افزون بر ۱۶ میلیارد تومان هزینه شده است.
بیمارستان ولی عصر عج تبریز به عنوان بزرگترین و مدرن ترین بیمارستان بخش خصوصی در تبریز است که مجموعه ۳۰۰ تخت بیمارستانی آن به صورت تک تخته و شماری دیگر به صورت vip می باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز