روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 912
  • 1,139
  • 1,384,219
ارتباطی میان تروریست‌ها و قومیت‌ها وجود ندارد

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: نباید اندیشه تروریستی و خلاف قانون را به یک قومیت یا مذهب نسبت داد.
محمود میرلوحی با تأکید بر ضرورت حفظ وحدت ملی پس از حملات تروریستی داعش در تهران، اظهار کرد: برای بررسی حمله تروریستی تهران باید حضور و ظهور داعش در شمال عراق و سوریه را بررسی کرد.
وی ادامه داد: همان زمانی که برخی‌ها در عراق از حضور داعش استقبال می‌کردند و یا عده‌ای دیگر آن را محکوم می‌کردند هموطنان کرد ما موضع خود را با آنها مشخص کردند و راهشان را از آنها جدا کرده و مقابلشان ایستادند.
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به مواضع جمهوری اسلامی ایران نسبت به داعش گفت: نه تنها حکومت و دولت مرکزی ایران تشکیل و تحرکات داعش را محکوم کرد، بلکه به صورت خودجوش در میان تمام مردم نفرت از این گروهک تروریستی ایجاد شد.
وی گفت: این گروهک تروریستی سال‌هاست تلاش می‌کند تا در ایران هم نفوذ کند و یارانی برای خودش پیدا کند اما همواره مردم با حضورشان در صحنه و حفظ وحدت آنها را ناامید کرده‌اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز