روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 437
  • 532
  • 998,377
ارتباط دولت با مردم و مجلس ضعیف است

محمد محمودی شاه‌نشین درباره اینکه تعامل وزرا با مردم و آگاه سازی مردم از برنامه‌ها و اهدافشان چقدر می‌تواند در تلطیف فضای جامعه موثر باشد، بیان کرد: یکی از مشکلات بزرگی که امروز خود دولت نیز به آن اعتراف کرده است، این است که دولتمردان با مردم گفتمان ندارند.
وی در ادامه اظهار کرد: گفتمان دولت با مردم به سخنان آقای رئیس‌جمهور مختص شده است که ایشان به طور کلی مسائل را با مردم در میان می‌گذارد که در نهایت بعضی از آنها محقق نمی‌شود و اعتماد عمومی مردم را از دولت می‌گیرد. این امر نه تنها بین دولت و مردم دیده می‌شود بلکه در بین دولت و مجلس نیز به چشم می‌خورد.
نماینده مردم شهریار در مجلس گفت: دولتمردان در فاصله زمانی زیادی و برای سوال یا استیضاح وزرا در مجلس حاضر می‌شوند. در غیر این صورت هیچگاه خود به صورت داوطلبانه برای ارائه برنامه‌ها و اهداف به مجلس مراجعه نمی‌کنند. ارتباط دولت با مردم و مجلس ضعیف است.
محمودی با بیان اینکه «دولت برنامه‌هایی که برای برون رفت از مشکلات دارد را به اطلاع مردم نمی‌رساند» تصریح کرد: وزرا می‌توانند با حضور در کمیسیون‌های تخصصی مجلس و برگزاری نشست با مطبوعات برنامه‌های کوتاه مدت دولت را تبیین کنند.
وی خاطرنشان کرد: به عنوان مثال اگر هدفی از قبل تعیین می‌شود باید قبل از اجرایی کردن آن هدف با آگاه کردن مردم بازتاب جامعه را سنجید و سپس نسبت به اجرایی کردن اقدام کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز