روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۱۲/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 25
  • 609
  • 1,234,739
ارسال خودروهای آماده تحویل ایران خودروی تبریز به خریداران

پارکینگ شرکت ایران خودرو تبریز فعالیت خود را از سر گرفته و بارگیری روزانه ۵۰۰ دستگاه خودرو و ارسال آن به نمایندگی های مجاز سراسر کشور ادامه دارد.
مدیرعامل این شرکت در جریان بازدید خود از پارکینگ ممقان اظهار کرد: بعد‌ از رفع مسائل پیش آمده در حال حاضر فعالیت پارکینگ ممقان از هفته گذشته شروع شده و این شرکت طی روزهای اخیر تعداد قابل توجهی خودروی سمند و سورن بارگیری و به نمایندگی های مجاز ارسال کرده است.
حمید حاجی زاد منصور گفت: انتظار می رود با تدابیری که برای ایام آتی در نظر گرفته ایم کلیه خودروهای موجود در پارکینگ که با کسری قطعات مواجه هستند در صورت تأمین قطعات در اسرع وقت تکمیل شده و به دست صاحبان خودرو در روزهای آینده برسد.
وی تأکید کرد: حدود یک سوم خودروهای موجود در پارکینگ هم اکنون درحال بارگیری و ارسال به نمایندگیهای مجاز سراسر کشور هستند و بخشی از خودروهای موجود به دلیل کسری قطعات عمدتاً قطعات ایمنی و الکترونیکی در حال تکمیل بوده که پس از تأیید نهایی در اسرع وقت تحویل مشتریان عزیز خواهد گردید.
حاجیی زاد منصور افزود: تمامی خودروهای موجود در پارکینگ با نرخ مصوب شورای رقابت به فروش رسیده و بابت تأخیر در تحویل خودرو طبق توافق نامه حاصله با خریدار جریمه تأخیر به عنوان جبران خسارت پرداخت می گردد.
شرکت ایران‌ خودرو تبریز از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۳۰ هزار خودرو تولید کرده است که برنامه تولید این شرکت در سال جاری تولید یکصد هزار دستگاه عنوان شده است که انتظار می رود با تأمین قطعات در ایام باقیمانده تولید بیش از ۶۰ هزار خودروی سمند در ۱۰ کلاس مختلف در شش ماهه دوم سال جاری محقق شود.
طبق پیش بینی های صورت گرفته اولویت درافزایش طول خط تولید و ارتقای کیفی محصول ، تسریع در تأمین قطعات و ارسال خودروی تجاریسازی شده، افزایش ناوگان حمل و نقل جاده ای از اقدامات مهم و جدی این شرکت در شش ماهه دوم سال جاری است.
این شرکت مفتخر است از ابتدای تأسیس تاکنون بالغ بر ۸۰۰ هزار خودروی سواری و کاری تولید و به بازار عرضه کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز