روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 387
  • 874
  • 1,352,017
ازدواج دو همسرکش در زندان

زن و مرد نپالی که به اتهام قتل همسرانشان در حبس به سر می‌برند، در مراسمی با حضور کارکنان زندان و هم‌بندی هایشان با یکدیگر ازدواج کردند.
به گزارش منابع خبری، «دیلی کویرالا»ی ۳۳ ساله به اتهام قتل همسر اولش به ۲۰ سال زندان محکوم شده است. «میموکاشا بیستا»ی ۳۰ ساله نیز که به خاطر قتل شوهرش زندانی است، باید ۴ سال دیگر پشت میله‌ها بماند. این دو زندانی که در دو بخش جداگانه زندان کوچک روستای غربی نپال در حبس هستند، هرگز تا زمان مراسم ازدواج با یکدیگر ملاقاتی نداشتند.این درحالی است که مادر داماد که به اتهام معاونت در قتل عروسش در زندان است، وقتی از سرگذشت هم ‌بندی‌اش «میموکاشا» باخبر شد از او برای پسرش خواستگاری و مقدمات این ازدواج را فراهم کرد.
براساس اظهارات مسئول زندان، این زوج قاتل تا زمان آزادی داماد نمی‌توانند با یکدیگر دیدار خصوصی داشته باشند و فقط دو روز در هفته فرصت گفت‌و‌گو خواهند داشت. عروس جوان هم گفت: «دیلی، همسرش را کشته و من شوهرم را. فکر نمی‌کنم کسی حاضر باشد با ما ازدواج کند. مادرش هم‌بندی من است و چون به من علاقه‌مند شده بود پس از مشورت با پسرش از من خواستگاری کرد که جواب مثبت دادم.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز