روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 997
  • 948
  • 1,356,335
ازدواج عجیب مرد کارتن خواب

زن انگلیسی پس از ۴۰ سال دوستی با یک کارتن خواب، سرانجام در ۸۹ سالگی و پس از مرگ شوهرش از او خواستگاری کرد و به طور رسمی همسرش شد.
ماجرای عاشقانه این زوج که هر دو ۸۹ ساله‌اند به ۴۰ سال قبل برمی‌گردد؛ زمانی که «جوآن»، مرد کارتن خواب را جلوی کتابفروشی‌اش در «سیندرفورد» انگلیس دید. این مرد که «کن» نام داشت با سر و وضعی آشفته درون زباله‌ها دنبال غذا می‌گشت. «جوآن» که این صحنه را دید بسرعت بیرون مغازه رفت و او را به ناهار دعوت کرد.ازهمان موقع نیزآنها هرازگاهی به‌عنوان دو دوست همدیگر را در کتابفروشی می‌دیدند. ضمن اینکه «جوآن» با حمایت‌های ویژه‌اش، مرد کارتن خواب را ازآن وضعیت نجات داد.اما چندی قبل این زن شوهرش را ازدست داد. سرانجام هم «جوآن» به طور رسمی از مرد رؤیاهایش خواستگاری کرد و جواب مثبت گرفت.این زن پس از بستن عقد ازدواج با «کن» گفت: «من عاشقانه او را دوست دارم وخوشحالم که با او زیر یک سقف زندگی می‌کنم.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز