روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 633
  • 761
  • 1,435,030
از آشناترین فرد ضربه خوردم !

پسر جوان پس از سرقت طلاها و پول‌های مادرش با صحنه سازی عجیبی خواست پلیس را گمراه کند.
سرهنگ بهروز فخری فرمانده انتظامی شهرستان صحنه گفت: چندی پیش مردی با مراجعه به پلیس آگاهی شهرستان صحنه از سرقت طلاهای مادرش، کیف دستی، پول، گوشی موبایل و باند و ضبط خودرو‌یش خبر داد.
وی ادامه داد: این مرد عنوان کرد برای کارهای درمانی به بیمارستان رفته بودیم که پس از بازگشت از بیمارستان متوجه شدیم گوشواره و گردنبند،همراه کیف دستی حاوی مبلغ ۴۲ میلیون ریال به سرقت رفته است.
سرهنگ فخری افزود: این شخص در ادامه اظهاراتش همچنین از سرقت یک دستگاه گوشی و ضبط و باند خودرویش نیز خبر داد و از ماموران کمک خواست.
فرمانده انتظامی شهرستان صحنه تصریح کرد: پس از ثبت این شکایت، ماموران پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز کردند و ابتدا با بررسی وضعیت مرد جوان دریافتند که وی خودش دارای سابقه سرقت است.
وی گفت: این موضوع شک ماموران را برانگیخت و در ادامه با تناقض گویی مرد جوان، در نهایت مشخص شد که خود وی اقدام به سرقت طلاجات و پول های مادرش کرده است.
سرهنگ فخری گفت: مرد جوان همچنین برای رد گم کنی، باند و ضبط خودرویش را نیز جمع کرده بود تا اینگونه وانمود کند که آنها هدف سرقت قرار گرفته است.
رئیس پلیس شهرستان صحنه همچنین با اشاره به اعتراف صریح متهم به عمل مجرمانه خود، از معرفی وی به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.ا

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز