روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 11
  • 761
  • 1,332,712
از الزامات فرآیند توسعه شهری مشارکت شهروندان است

شهردار منطقه چهار اهم اقدامات واحد فضای سبز منطقه را در هفته گذشته تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ کلانشهر تبریز، امجدی با بیان اینکه مشارکت مردم در زمینه حفظ و توسعه فضای سبز از الزامات توسعه پایدار به شمار می رود، خاطر نشان ساخت: توسعه فضای سبز می تواند نقش مهمی در حفظ و تعادل محیط زیست و تعدیل آلودگی هوا ایفا نماید.
وی تصریح کرد: فضای سبز، به عنوان بخش مهمی از بافت شهری، رابطه بسیار نزدیکی با زندگی مردم دارد و یکی از ضرورت های اجتناب ناپذیر امروز شهروندان می باشد و از مولفه های مهم نظام زیستی شهرها و نیازهای اساسی جامعه شهری تحت عنوان یک زیرساخت شهری محسوب می شود.
شهردار منطقه ۴ گفت: یکی از مسائل عمده فضای سبز بحث نگهداری آن است که در این راستا استفاده از مشارکت مردمی به عنوان یک نیاز و ضرورت مطرح است.
مهندس امجدی به نقش مهم و اثرگذار فرهنگ سازی در این ارتباط اشاره و تاکید کرد: برگزاری کلاس های آموزشی شهروندی از روش های موثر در این راستا می باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز