روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 572
  • 798
  • 1,334,071
از انتشار اخبار با عجله پرهیز کنید

سلطانی‌فر با بیان اینکه در برخورد با بحران‌ها و اخبار حوادث، از انتشار با عجله جداً پرهیز کنید، گفت: در برخورد با مطالب کمی تعمق و قبل از انتشار تحلیل کنید و همیشه در صحت اخبار دریافتی به ویژه از منابع رسانه‌های شبکه‌های اجتماعی شک کنید.
وی گفت : در انتشار اخبار همیشه مطالب دریافتی را حتماً با منابع رسمی و تست‌شده چک کنید، تصریح کرد: هیچگاه صحت را فدای سرعت نکنید.
این مدرس دانشگاه با تاکید بر اینکه اعتبار رسانه به عنوان یک منبع قابل اعتماد بازیافتنی نیست، اظهار کرد: رسانه باید به عواقب انتشار اخبار خود قبل از انتشار بیاندیشد.
وی افزود: رسانه باید اصول اخلاقی روزنامه‌نگاری را نظیر انصاف، اعتدال، پرهیز از خشونت، صحت خبر، منافع ملی، کاستن از تنش و جنگ و … را رعایت کند.
این مدرس دانشگاه تصریح کرد:باید سواد رسانه‌‎‌ای خود را بالا ببریم و هیچگاه از اخبار شائبه آلود، شایعه‌‎‌ای، بی اعتبار و غیرموثق استفاده نکنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز