روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 33
  • 384
  • 1,279,950
از تمرین مشترک با بزرگسالان استقبال می‌کنم اکبرنژاد: هدف ما پشتوانه‌سازی تیم ملی است

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان گفت:‌ با تیم ملی بزرگسالان حتماً تعامل خواهیم داشت و با برگزاری اردوها و تمرینات مشترک مشکلی ندارم.
تقی اکبرنژاد درباره بازگشتش به رأس تیم ملی کشتی آزاد جوانان و اینکه آیا نگران تکرار اختلافات و اتفاقات گذشته نیست، گفت: هیچ مشکلی وجود ندارد و در خصوص تمام این مسائل صحبت کرده‌ایم و همه چیز خوب پیش خواهد رفت.
وی در پاسخ به این سؤال که در این مدت تیم جوانان ۲ بار به عنوان قهرمانی جهان رسیده است که این موضوع کار او را سخت می‌کند، گفت: به هر حال توقعات همیشه از کشتی آزاد بالا بوده است و از این موضوع اطلاع دارم. در سال‌های قبل جوانان نتایج درخشانی در مسابقات آسیایی و جهانی گرفتند هرچند که سال گذشته موفق ظاهر نشدند و نسبت به ۲ سال گذشته افت داشتیم اما استعداد در کشتی ایران زیاد است و ما هم باید کار کنیم.
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان تصریح کرد: در ۶ – ۷ ماه که تا مسابقات زمان داریم باید تمام تلاش‌مان را انجام دهیم و زمان را از دست ندهیم که به همین منظور اولین اردو را از چهارشنبه هفته جاری آغاز خواهیم کرد یک تیم در جام تختی حضور خواهد داشت و سپس ۲ اردو برگزار می‌کنیم و بعد از آن در تورنمنت روسیه به میدان خواهیم رفت. فروردین‌ماه سال آینده نیز انتخابی تیم ملی خواهیم داشت و سپس برای حضور در مسابقات آسیایی و جهانی آماده می‌شویم.
اکبرنژاد درباره انجام تمرینات مشترک با تیم ملی بزرگسالان گفت:‌ ارتباط جوانان و بزرگسالان می‌تواند به پیشرفت این رده سنی کمک کند. با رده نوجوانان هم تعامل خواهیم داشت و نه تنها مخالفتی با برگزاری تمرینات مشترک با بزرگسالان ندارم بلکه از این موضوع استقبال هم می‌کنم چرا که هدف اصلی ما پشتوانه‌سازی برای بزرگسالان است.
وی درباره زمان اعلام همکارانش در تیم ملی گفت: با توجه به اینکه درگیر برنامه‌ریزی اردوها و حضور در تورنمنت‌ها بودیم هنوز به طور کامل این موضوع قطعی و نهایی نشده است اما تا ۲ روز آینده اسامی را برای تأیید به شورای فنی اعلام خواهیم کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز