روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
از تکنولوژی روز برای خدمت رسانی به مردم استفاده نمی‌کنیم

مدیرکل اموری شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: دیگر زمان آن گذشته که برای گرفتن یک امضاء مردم به‌دنبال مسئول بگردند و با بروز رسانی امکانات می‌توان همه خدمات و کارها را ازطریق اینترنت برای مردم انجام داد و دیگر نیاز به مراجعه حضوری مردم نباشد.
مرتضی علیخانی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی، پاکدستی و توجه و رعایت قانون به عنوان خط قرمز را مورد تاکید قرار داد و افزود: اگر عنوان می‌شود که مردم به عنوان سرمایه‌های اصلی اجتماعی از مسئولان فاصله گرفته‌اند مقصر خودمان هستیم که هنوز از تکنولوژی روز برای خدمت رسانی به مردم استفاده نمی‌کنیم و همچنان انتظار داریم که مردم پشت در بایستند و اتاق به اتاق برای انجام امور اداری شان بگردند.
علیخانی افزود: نیاز نیست که مردم هر روز برای انجام کارهای اداری شان به دستگاه‌های دولتی مراجعه کنند و خدماتی که ارائه آنها در پهنای اینترنت میسر است چه لزومی دارد که مردم مراجعه حضوری و فیزیکی به ادارات داشته باشند.
علیخانی از شهرداران و مدیران دستگاه های دولتی خواست که خود را مکلف به استفاده از تکنولوژی روز کنند و مردم را به اداره نکشانند و همان خدماتی را که بطور فیزیکی انجام می‌دادند، همان خدمات را از طریق اینترنت و تکنولوژی ارائه کنند و باید همه ذکر و فکرمان استفاده از تکنولوژی روز باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز