روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
از حضور در فهرست اولیه تیم ملی هیجان زده‌ام

مدافع ایرانی شاغل در لیگ آمریکا از دعوت به اردوی تیم‌ ‌ملی برای حضور در جام جهانی ابراز خوشحالی کرد.
به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از سایت MLS، استیون بیت آشور، مدافع ایرانی که در لیگ آمریکا فعالیت می‌کند در فهرست اولیه کارلوس کی‌روش برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور دارد.
این مدافع درباره حضورش در فهرست اولیه تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در جام جهانی، گفت‌: من با اعضای کادر فنی قبل از اعلام این فهرست صحبت کردم و حدس زدم که در این فهرست حضور داشته باشم. امیدوار هستم که در فهرست نهایی هم نامم در این فهرست باشد و بتوانم در جام جهانی روسیه بازی کنم. من آخرین‌بار چهار سال پیش به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران دعوت شدم و در این مدت تمام تلاشم را به کار بستم که بار دیگر فرصت حضور در جام جهانی را به دست بیاورم.
او در ادامه‌ صحبت‌هایش، گفت‌: من می‌دانستم که کادر فنی ایران بازی‌های من را در لیگ آمریکا دنبال می‌کند. آن‌ها به من گفتند که ما عملکرد تو را زیر نظر داریم و همین‌طور پیش برو، چون کارت را به خوبی انجام می‌دهی. واقعا از این که در فهرست ۳۵ نفره کارلوس کی‌روش حضور دارم بسیار هیجان زده هستم، ولی باید بدانم که کار تمام نشده است و باید به تلاشم ادامه‌ دهم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز