از دست برخی در ایران خسته ام کرار: به باشگاه گفتم نمی توانم ادامه دهم

جاسم کرار،درباره آخرین وضعیت خود اظهار داشت: من این چند روز در کشورم عراق و در شهر خودم نجف بودم . بعد از بازی با ذوب آهن به امیرخان گفتم مشکل خانوادگی دارم و باید به نجف برگردم. گفتم نمی دانم دوشنبه برمی گردم یا سه شنبه. زمان مشخصی را نگفتم. امیرخان هم گفت انشاالله مشکل تو حل شود اما طی این چند روز برخی رسانه ها در ایران حرف هایی زده اند که درست نیست. من امیرخان را خیلی دوست دارم. آمدم تراکتورسازی تا کمک کنم اما از دست برخی خبرنگاران ناراحتم زیرا حرف هایی را زده اند که درست نیست.
وی افزود: متاسفانه خبرنگاران در ایران چیزهایی را می نویسند که من را خسته کرده است. خیلی خسته ام. عده ای می خواهند من را خراب کنند. هر روز می نویسند کرار بازیکن بداخلاقی است اما نمی دانند بازیکن حریف در بازی با ذوب آهن چه چیزهایی به من گفت. او به من گفت عرب … آیا نباید ناراحت شوم. به خدا شرمنده ام که این حرف را می زنم اما دلیل عصبانیت من این بود که به عرب توهین کرد. شما ایرانی هستید و به نجف می آیید و زیارت می کنید آیا اگر در کشور ما کسی به شما توهین کند ناراحت نمی شوید؟ امام علی (ع) که همه ما شیعیان ایران و عراق به ایشان ارادت و اعتقاد داریم عرب است. امام حسین(ع) عرب است. اگر آن بازیکن به پدر و مادر و همسر من فحاشی می کرد اینقدر عصبانی نمی شدم اما جاسم کرار اعتقاد دارد و افتخار می کند که عرب است و خادم اهل بیت (س).شما اگر آن روز آن توهین ها را می شنیدید مثل من ناراحت و عصبانی می شدید. به داور گفتم دروازه بان آنها به من توهین می کند. این حرفها به فوتبال ربطی ندارد. داور گفت: من نشنیده ام. او هم میخواست من را خراب کند چون وقتی رفتم روی نیمکت بنشینم به من کارت قرمز نشان داد. همان روز به باشگاه گفتم که خسته شده ام و نمی توانم ادامه دهم چون می بینم که حقم را می خورند.
کرار درباره ناراحتی قلعه نویی از خودش بیان داشت: من امیرخان را دوست دارم. تراکتورسازی را هم دوست دارم. امیرخان هم از من حمایت کند. به آقای آجورلو هم گفتم اگر پول ندارند رضایتنامه من را بدهند. قول می دهم در هیچ تیم ایرانی ای بازی نکنم. می روم عراق و در کشور خودم بازی می کنم. آنها می گویند امسال میخواهیم قهرمان شویم و تو باید خوب بازی کنی و به ما کمک کنی. خب من هم می گویم شما هم حق و حقوق من را همانطور که قول داده اید پرداخت کنید. من هم زن و بچه دارم. زن و بچه من چه چیزی بخورند وقتی پولم را نگرفته ام. به خدا من مشکل دارم. دوست دارم در تراکتور بمانم اما حقوقم را هم می خواهم.
کرار درباره این موضوع که مسوولان تراکتور وی را به کمیته انضباطی باشگاه احضار کرده اند گفت: برای چه باید احضار شوم؟ مگر حرف بدی زده ام. احتمالا حضوری با آنها صحبت می کنم. این چند روز هم مشکل داشتم و به خود امیرخان هم گفته بودم که زمان برگشتم مشخص نیست.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz