روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 271
  • 749
  • 1,336,756
از عملکرد آزادکاران راضی نیستیم

نایب قهرمان المپیک و عضو شورای فنی فدراسیون کشتی گفت: از عملکرد آزادکاران در رقابت‌های جهانی فرانسه راضی نیستیم.
عسکری محمدیان در گفت ‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: آزادکاران بالخصوص چند نفر از کشتی گیران با تجربه ما که در مسابقات بین‌المللی و آسیایی شرکت کرده بودند در حد انتظار ظاهر نشدند و عملکرد ضعیفی داشتند و به نظرم باید در سرمایه‌گذاری روی این نفرات تجدید نظر کنیم.
عضو شورای فنی کشتی آراد ادامه داد: فدراسیون امسال پای مسابقات انتخابی ایستاد و قطعاً در ادامه این روند می‌توانیم در آینده خلاهای امروز را پر کنیم ولی باید نتایج این چنینی را هم بپذیریم. در هر حال می‌توانم بگویم فدراسیون کشتی ریسک بزرگی کرد که در فرنگی جواب داد اما در آزاد خیر.
محمدیان خاطرنشان کرد: جلسه شورای فنی برگزار می‌شود و عملکرد کادر فنی و کشتی گیران را بررسی می‌کنیم و به نظرم فارغ از حسن یزدانی که یک کشتی‌گیر فوق‌العاده است و مو به مو طبق برنامه کادر فنی حرکت می‌کند و تا حدودی یدالله محبی سایر نفرات ما بسیار بد کشتی گرفتند.
وی در پایان با اشاره به اینکه نباید با فراموش کردن کشتی‌های بد کشتی گیران فقط طلایی را مقصر بدانیم، گفت: سعی می‌کنیم با بررسی تمام جوانب امر یک تصمیم درست و منطقی بگیریم که به نفع کشتی کشور باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز