روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 32
  • 1,575
  • 1,392,468
از همه طرح های خوب و سازنده استان حمایت می کنیم

تازه ترین مسایل مربوط به تولیدو راه هکارهای تقویت و حمایت از تولید کنندگان و نیز بررسی طرح های جدید اشتغال زایی و رونق کسب و کار در استان در سی امین جلسه گفت و گوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان شرقی بررسی شد.در این نشست صمد حسن زاده رییس اتاق صنعت ، معدن ، کشاورزی و بازرگانی تبریز از تشکیل کارگروه سرمایه‎گذاری و احداث شهرک صنعتی پتروشیمی «کیمیا شهر» تبریز خبر داد و گفت: ایجاد این کار گروه به تازگی به ترکیب اصلی شورای گفت و گو دولت و بخش خصوصی افزود شده است .
وی یادآور شد: اولین جلسه این کارگروه با حضورنمایندگان و فعالان بخش خصوصی در ماه جاری تشکیل شده و نسبت به مکان یابی ایجاد شهرک صنعتی پتروشیمی «کیمیاشهر» هم در سه نقطه استان از جمله یکی در منطقه اراضی شهرک بعثت، دومی در اراضی مجاور شهرک صنعتی «آخولا» و سومی اراضی «خاروانا» در شهرستان ورزقان اقدام شده است .
حسن زاده گفت : کارگروه کارشناسی شورا در خصوص تامین مالی صادرات به کشور روسیه و کشورهای «CIS» با مشارکت میز روسیه تشکیل و از بین روش‌های تامین مالی روش «زیر کلید بانک» همچنین تامین مالی از طریق بورس بهترین روش‎ها شناخته شدند.
مسعود پزشیکان نیز در این جلسه گفت : ما در این جلسه حضور یافتیم تا بگویم از همه طرح های خوب و مقید استان حمایت می کنیم .
وی اظهار کرد : نمایندگان شما در مجلس به طور فی البداهه نمی توانند کاری کنند شما باید آن چه می خواهید پیشنهاد بدهید و ما با توجه به جایگاهمان در مجلس کمک کنیم .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز