روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 161
  • 852
  • 1,331,401
از همه کشتی گیرانم راضی‌ام

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت : همه کشتی گیران خوب بودند و امیدوارم بتوانیم همین برنامه را تا المپیک ۲۰۲۰ ادامه دهیم .
به گزارش ایسنا، علی اشکانی سرمربی پس از کسب عنوان نایب قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مسابقات قهرمانی جهان گفت : خدا را شاکرم چرا که بچه ها مزد زحمتشان را گرفتند این نایب قهرمانی حاصل یک کار گروهی همراه با انسجام و اتحاد بود و بدون شک این جوانان حرف های زیادی در آینده برای گفتن خواهند داشت .
وی افزود: ما تیم را برای بازی های المپیک ۲۰۲۰ آماده می کنیم و اگر تا بازی های المپیک بتوانیم در هر وزن چند کشتی گیر خوب بسازیم حتما مدال های بیشتری به دست خواهیم آورد.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در پاسخ به این سوال که عملکرد کدام کشتی گیر بیشتر مورد توجه بوده و کدام کشتی گیر نتوانسته خواسته ها را برآورده کند اظهار کرد: از همه کشتی گیرانم راضی هستم چرا که بچه ها چیزی کم نگذاشتند و با تمام توان جنگیدند. ۶ کشتی گیر ما برای نخستین بار در مسابقات جهانی حضور داشتند و همگی با غیرت بودند و جنگیدند .
وی درباره عملکرد داوران هم گفت: به هر صورت داوری در کشتی فرنگی به گونه ای است که دست داوران بازتر از گذشته است و می توانند کارهای بیشتری انجام دهند متاسفانه ما هم مانند دیگر تیم ها از داوری آسیب دیدیم .
اشکانی افزود: کشتی فرنگی امروز به جایگاهی رسیده که بیشتر مدال ها بین کشورها تقسیم می شود . این نشان از پیشرفت کشتی در جهان دارد.همان طور که دیدیم بسیاری از مدال آوران گذشته در این مسابقات ناکام بودند.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در پایان گفت : امیدوارم بتوانیم تا المپیک تمام برنامه هایمان را عملی کنیم و جا دارد همین جا از مردم خوبمان که برای موفقیت ما دعا کردند تشکر کنم و این عنوان نایب قهرمانی را به آن ها تقدیم کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز