روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
از هیچ تلاشی برای رفع معضل حاشیه‌نشینی دریغ نکنیم

در جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار آذربایجان شرقی پورمهدی، معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با ابراز نارضایتی از عملکرد نه‌چندان موفق دستگاه‌ها در ارائه گزارشات خود به ستاد بازآفرینی شهری پایدار در سطح استان اعلام کرد: باید هرچه زودتر کمیته‌هایی که تشکیل نشده‌اند تشکیل شوند و همچنین از ظرفیت کمیته‌های فنی که وجود دارند نهایت استفاده را برد.
وی ادامه داد: همچنین ضروری است که دبیرخانه این ستاد تقویت شده و ارتباط تناتنگی با دستگاه‌های مختلف داشته باشد.
پورمهدی تاکید کرد: باید تا جلسات آینده این ستاد گزارش پروژه‌ها و نیز گزارش فرمانداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی به صورت مستند آماده باشد.
یکی از مشکلاتی که ما داریم این است که علی‌رغم اینکه فعالیت‌های خوبی انجام می‌دهیم اما در ارائه گزارشات‌ آن‌ها ناتوان می‌مانیم.
وی در بخشی از سخنان خود گفت: یکی از چالش‌های جدی کشور حاشیه‌نشینی است که مقام معظم رهبری نیز به جد پیگیر رفع این معضل هستند.
وی اضافه کرد: مدیران محترم دستگاه‌های اجرایی برای این موضوع باید بیش‌تر توجه کرده و وقت بگذارند چرا که حاشیه‌نشینی با موضوعات مختلف اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی پیوند دارد.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی همچنین خاطرنشان کرد: ما باید برای رفع معضل حاشیه‌نشینی از هرگونه تلاشی دریغ نکنیم چرا که کمترین سود آن آسیب‌ کمتر در هنگام زلزله است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز