روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
از وضعیت رختکن خجالت کشیدم

سرمربی تیم ملی فوتسال با انتقاد از وضعیت امکاناتی سالن میزبان بازی‌ با بلاروس گفت: ما هم از این سالن رضایت نداشتیم و نتوانستیم به همین خاطر از سیستم آنالیز استفاده کنیم.
به گزارش ایسنا، محمد ناظم‌الشریعه بعد از بازی دوستانه با بلاروس در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: ما به دنبال بازی با چنین تیم‌هایی هستیم چون مثل تیم‌های آسیایی تنها به دنبال دفاع و ضد حمله‌اند. بلاروس مقابل ایتالیا با نتیجه ۲ بر یک شکست خورده و در دفاع بسیار قوی کار می‌کند.
او همچنین در مورد نارضایتی بلاروس از وضعیت میزبانی و رختکن سالن گفت: ما هم از این بابت خجالت می‌کشیم. خودمان هم به خاطر کوچک بودن رختکن نتوانستیم از سیستم آنالیز استفاده کنیم اما این سوال را از من نباید بپرسید. فدراسیون فوتبال این سالن را برای بازی انتخاب کرده است.
سرمربی تیم ملی فوتسال درباره تبانی و شرط‌بندی در لیگ برتر اظهار کرد: مطرح شدن این حرف‌ها خوب نیست و نباید تبانی و شرط‌بندی در فوتسال وجود داشته باشد. از نظر من این اتفاقات در این رشته نمی‌افتد و حیف است که ما به سمت فوتبال برویم. در فوتبال می‌شنویم همه چیز وجود دارد، دور زمین کارهایی می‌کنند ولی وجود آن در فوتسال را تایید نمی‌کنم.
ناظم‌الشریعه در پاسخ به این پرسش که حضور وحید شمسایی در تیم ملی به کجا رسید، توضیح داد: درباره این موضوع صحبت زیادی کردم. جلسه‌ای در این زمینه با دبیرکل فدراسیون فوتبال برگزار شد و قرار است شمسایی بعد از تعطیلات نوروز به تیم ملی دعوت شود.
او درباره انتظارات از تیم ملی فوتسال برای قرار گرفتن در بین سه تیم برتر جام جهانی نیز گفت: ما باید بر اساس امکانات انتظارات خودمان را مشخص کنیم. مردم دوست دارند تیم ملی فوتسال همیشه بین برترین‌های دنیا باشد و ما نیز به دنبال محقق کردن این موضوع هستیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز