روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 77
  • 814
  • 1,335,813
اسارت هولناک ۳ دختر در خانه وحشت

دو نفر از اعضای باند مخوف جنایتکاران «السالوادور» که در شهر «هوستون» امریکا دستگیر شده بودند به اتهام ربودن ۳ دختر نوجوان و قتل وحشیانه یکی از آنها، محاکمه شدند.به گزارش منابع خبری امریکا، «میگل آلوارس فلورس» ۲۲ ساله و «دیگو هرناندز ریورای» ۱۸ ساله متهم هستند که با ربودن سه دختر ۱۴ تا ۱۶ ساله و اسارت آنها در آپارتمانی دورافتاده، علاوه بر خوراندن مواد مخدر به قربانیان و شکنجه و ضرب و شتم، به شکلی وحشیانه آنها را مورد آزار و اذیت قرارداده‌اند.پلیس در حالی پس از دستگیری تبهکاران، دو دختر نوجوان را پیدا کرد که جسد گروگان سوم در حالی که صورتش با گلوله متلاشی شده بود، در آپارتمانی کشف شد. سخنگوی پلیس معتقد است، با توجه به از بین رفتن صورت قربانی و نداشتن مدارک شناسایی، هویت مقتول نامعلوم است اما آنها مطمئن هستند که دو آدم ربا تنها سرنخ برای شناسایی خانواده مقتول هستند. یکی از گروگان‌ها درباره خانه این دو تبهکار گفت: «آنها ما را به انواع و اقسام مواد مخدر معتاد کرده بودند و قادر نبودیم از خودمان دفاع کنیم. یک روز که به خانه برگشتند گفتند که رئیس‌شان از آنها روح یک دختر را می‌خواهد و من که نیمه جان بودم از هوش رفتم.اما وقتی به هوش آمدم جسد یکی از دخترها را روی زمین دیدم.» این دو جنایتکار در بازجویی‌ها به صراحت به آدم ربایی و قتل اعتراف کرده‌اند اما هنوز هویت دختر کشته شده را فاش نکرده‌اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز