روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 860
  • 849
  • 1,360,772
اساسنامه ای برای اردوگاه های دانش آموزی در کشور وجود ندارد

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش گفت: اساسنامه ای برای اردوگاه های دانش آموزی در کشور وجود ندارد.
به گزارش خبرنگاران علی رمضانی در جمع مدیران و معاونین آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، عدم توازن در موجودیت اردوگاه ها را از جمله مشکلات کشور دانست، اظهار کرد: با توجه به اینکه تبریز از این نظر و از جهات دیگر قطب به شمار می رود ولی متاسفانه در غرب کشور از عدم وجود اردوگاه های دانش آموزی رنج می بریم.
وی با انتقاد از عدم برنامه ریزی برای اوقات فراغت دانش آموزان، گفت: متاسفانه آنطور که همانند زمان های آموزشی دانش آموزان برنامه مشخصی برای اوقات فراغت آنها وجود داشته باشد را نداریم این مهم از دیگر مشکلات سیستم آموزشی کشور است.
وی با تاکید بر اینکه از امسال اردوهای دانش آموزشی در کشور به صورت منطقه ای برگزار می شود، افزود: اینکه گفته شود اردوگاه های دانش آموزی صرفاً متعلق به معاونت پرورشی است این طور نیست بلکه دو معاونت دیگر در فعال سازی این اردوگاه ها نقش دارند.
رمضانی بابیان اینکه متاسفانه اساسنامه ای برای اردوگاه های دانش آموزی در کشور وجود ندارد، ادامه داد: انشاالله طبق برنامه ریزی که انجام داده ایم اساسنامه اردوگاه های دانش آموزی در کشور با درجه بندی اردوگاه ها به زودی آماده خواهد شد.
وی بر لزوم فعال سازی اردوگاه های دانش آموزی استان ها و شهرستان ها تاکید کرد و گفت: با توجه به هجمه های فرهنگی دشمن بر علیه ملت ایران به ویژه جوانان و نوجوانان، بایستی برنامه ریزی هایمان در جهتی باشد که اردوگاه ها را مملو از دانش آموزان نماییم و در این راستا روزهای پایانی هفته بهترین زمان برای برگزاری اردوهای دانش آموزی است.
علی رمضانی با اشاره به اینکه دانش آموزان از طریق اردوها می توانند با جهان اسلام ارتباط برقرار کنند، خاطرنشان کرد: ضمن آن که ما تاکید داریم دانش آموزان هر یک با مهارتی وارد اردوگاه ها شوند و این امر مستلزم برگزاری مدون اردوهای دانش آموزی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز