روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 111
  • 374
  • 1,283,036
استانداردسازی ترافیکی معابرشهری در راستای ساماندهی گذرگاه‌های عابر پیاده

معاون حمل و نقل وترافیک شهردارتبریز، استانداردسازی ترافیکی معابر شهر را در راستای ساماندهی گذرگاه های عابر پیاده ارزیابی کرد.
به گزارش شهریار به نقل از معاونت حمل ونقل وترافیک شهرداری تبریز، مهدی یوسفی در نشست با معاونین حمل ونقل مناطق ضمن تاکید بر فعالیت معاونین حمل ونقل مناطق در دوحوزه ستادی واجرایی گفت :پرسنل مجموعه حمل و نقل شهرداری، در سایه اتحاد و توافق فکری و عملی، می توانند ضمن بررسی مسائل و مشکلات حمل و نقلی هر منطقه، مجموعه ای از راهکارهای اجرایی و عملیاتی را برای کاهش معضلات ترافیکی کلانشهر تبریز پیش بینی کنند.
وی با تأکید بر این که برای ایجاد نظم و انضباط ترافیکی در شهر ابتدا باید از خودمجموعه آغاز شود، تصریح کرد: مجموعه اقدامات قابل اجرا در حوزه حمل و نقل، باید هم از لحاظ هزینه وهم از لحاظ کاربری توجیه داشته باشد.
معاون حمل و نقل شهردار تبریزهمچنین ادامه داد: به عنوان مثال جایگزینی، طراحی واجرای ایستگاههای مناسب برای اتوبوس وتاکسی، به شکلی که بتواند پاسخگوی نیاز شهروندان در فصول مختلف سال در زمان انتظار باشد وهمچنین از لحاظ هزینه نیز قابل توجیه باشد، می تواند یکی از اولویت های معاونت در برنامه ریزی قرار گیرد.
یوسفی عضویت معاونین حمل ونقل مناطق در کمیته های تخصصی ترافیکی را نیزاز ضروریات دانست و خاطرنشان کرد: معاونین مناطق باید در حوزه ستادی واجرایی فعالیت چشمگیر وقابل قبولی ارائه دهند وبا حوزه های عمرانی وخدماتی منطقه خود تعامل تنگاتنگ داشته باشند .
گفتنی است در پایان نشست، هر یک از معاونین، گزارش مختصری از منطقه خود ارائه ونقاط ضعف وقوت منطقه خودرا به لحاظ ترافیکی بیان کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز