روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,019
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 843,231
استاندارد « نان» اجباری و رعایت آن به عهده وزارت بهداشت است

رییس سازمان ملی استاندارد ایران در مورد تفاهم نامه‌های این سازمان با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اظهار کرد: سازمان ملی استاندارد دو تفاهم نامه با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دارد که یکی از آنها در ارتباط با کنترل نان سنتی است. در این رابطه باید خاطر نشان کرد که این مساله برعهده وزارت بهداشت بوده و استاندارد آن اجباری است. این که آنها چه فعالیتی را در دستور کار قرار دادند اطلاعی از آن نداریم اما سازمان ملی استاندارد گاها از نان‌های سنتی نمونه برداری می‌کند تا ببینیم جوهر قند یا نمک موجود در نان براساس استانداردها پخت می‌شود.
پیروزبخت در گفتگو با خبر نگاران گفت :در مورد استاندارد گندم و آرد نیز یادآور شد: همه استانداردهای غذایی در حال کنترل است، اما در مورد گندم و آرد نیز آزمایش‌ها مدنظر قرار می‌گیرد که این مساله در ارتباط با آرد اهمیت بیشتری دارد که پس از تبدیل گندم و اختلاط آن است.
وی در پایان و در ارتباط با بازرسی ادواری و اجباری آسانسورها به ویژه آسانسورهای منازل مسکونی، گفت: با توجه به محدودیت‌هایی که وجود دارد تمایل داریم منازل مسکونی به صورت داوطلبانه جهت ورود بازرسان استاندارد اقدام کنند و در این رابطه باید تاکید کرد همان طور که مردم به بیمه آسانسورها توجه دارند باید از ایمنی آسانسورها نیز مطمئن شوند، چرا که خدایی ناکرده پس از رخدادهای ناگوار دیگر سلامت انسان‌ها باز پس گیرنده نیست.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز