روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 9
  • 1,575
  • 1,392,445
استاندار آذربایجان شرقی: افزایش فضاهای فیزیکی نیاز ضروری بخش سلامت

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت افزایش فضاهای فیزیکی در بخش سلامت گفت: حدود ۴۰۰ هزار متر مربع فضای فیزیکی برای ارائه خدمات سلامت به مردم در سطح استان توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دست احداث است.
اسماعیل جبارزاده در مراسم افتتاح پروژه های درمانی، رفاهی، دانشجویی و اداری دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به اینکه وزیر بهداشت در طول چهار سال گذشته ۱۴ بار به استان سفر کرده است، افزود: قدردان عنایت ویژه وزیر بهداشت به استان هستیم.
وی ادامه داد: برخی ابراز می کنند که رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز فقط ساخت و ساز می کند؛ من به این افراد می گویم برای ارائه خدمات سلامت و بهداشتی و درمانی، اولین بخش ضروری ایجاد فضاهای فیزیکی است.
جبارزاده گفت: بسیاری از مراکز درمانی ما فرسوده بودند و در خیلی از بیمارستان ها با کمبود جا مواجه بودیم که اگر این ساخت و سازها نبود، جلب رضایت مردم امکان پذیر نبود.
وی اظهار کرد: مدیریت استان تا امروز از رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز حمایت کرده و قدردان تمامی تلاش های ارزشمند و تاثیرگذار این دانشگاه در حوزه سلامت هستیم.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه بحث نظام سلامت در زمانی که دکتر پزشکیان وزیر بهداشت بود، گفت: با تغییر دولت این طرح ابتر ماند و در دولت نهم و دهم متاسفانه از نظر شاخص های بهداشتی و سلامت آنچه که نباید می شد اتفاق افتاد.
وی ادامه داد: خوشحالیم از اینکه در دولت تدبیر و امید، نظام سلامت شروع شد و با رای مردم برای چهار سال دیگر ادامه خواهد داشت.
جبارزاده با بیان اینکه هیچ برنامه ای بدون ایراد و اشکال نیست، اظهار کرد: در چهار سال گذشته یکی از عوامل ایجاد رضایت مندی در بین مردم خدمات نظام سلامت و بیمه بود.
وی اضافه کرد: در چهار سال آینده می توان نواقص، ایرادات و اشکالاتی را که بر طرح نظام سلامت متصور بود، رفع کرد تا دامنه گسترش آن بیشتر شود.
استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: برای تحقق این موضوع شرط لازم و ضروری این است که دکتر هاشمی در دولت دوازدهم به عنوان وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی باقی بماند و مطمئنم که رئیس جمهوری از دکتر هاشمی برای قبول و ادامه این مسئولیت درخواست خواهند کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز