روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 598
  • 745
  • 1,382,022
استاندار اصفهان خبر داد انتخاب طرح کاهش آلودگی هوای اصفهان به عنوان «موفق‌ترین» طرح کشور از سوی دولت

استاندار اصفهان گفت: در جلسه هیأت دولت طرح جامع کاهش آلودگی هوای اصفهان به عنوان موفق‌ترین طرح اجرایی کاهش آلودگی هوا در کشور اعلام شده است.
به گزارش ساقی آذربایجان به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، رسول زرگرپور در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان با اشاره به کاهش شدید بارش‌ها در تمامی نقاط استان در مقایسه با مدت مشابه سال‌ها قبل اظهار داشت: ۸۲ درصد از جمعیت استان و ۸۵ درصد از مساحت استان درگیر خشک‌سالی هستند که باید این شرایط به صورت مستمر به مردم اطلاع‌رسانی شود.
استاندار اصفهان به تعداد روزهای هوای سالم در مقایسه با سال‌های گذشته اشاره کرد و افزود: در سال ۹۲ تا این تاریخ تنها ۵۶ روز هوای سالم گزارش شد که امسال تاکنون ۲۰۰ روز هوای سالم و ۶ روز هوای پاک گزارش شده است که حدوداً ۴ برابر سال ۹۲ است.
زرگرپور با تأکید بر اینکه باید آمار واقعی توسط یک دستگاه واحد ارائه و اطلاع‌رسانی شود، افزود: در جلسه هیأت دولت طرح جامع کاهش آلودگی هوای اصفهان به عنوان موفق‌ترین طرح در کشور اعلام شده است.
استاندار اصفهان در ادامه به گزارش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در خصوص اقدامات انجام شده برای راهداری زمستانی اشاره کرد و گفت: بازدید و مانور راهداری، خرید شن و نمک، تعمیر و تجهیز ماشین‌آلات، خرید سوخت مصرفی خودروها، خرید روغن و ضد یخ، بهسازی و روکش راه‌ها، احداث روشنایی در گردنه‌ها و … از جمله اقدامات صورت گرفته بوده است.
استاندار اصفهان با اشاره به گزارش آب منطقه‌ای تصریح کرد: حجم آب سد زاینده‌رود ۱۴۹ میلیون متر مکعب است که ۱۱ درصد حجم کل سد را شامل می‌شود.
زرگرپور اضافه کرد: در سال گذشته تا این تاریخ ۳۴۸ میلیون متر مکعب و بر اساس میانگین بلندمدت ۶۲۸ میلیون متر مکعب آب پشت سد بوده است که نشان می‌دهد امسال در وضعیت بحرانی قرار داریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز