روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 29
  • 841
  • 1,328,762
استاندار هرمزگان: مدیران صنایع در هرمزگان از مسؤولیت اجتماعی خود شانه خالی می‌کنند

استاندار هرمزگان گفت: هرمزگان از شرکت‌های تولید انرژی و صنایع بهره‌مند است اما مدیران این حوزه‌ها از مسؤولیت اجتماعی خود شانه خالی می‌کنند و در بسیاری از موارد اصلا در این راستا گامی برنداشته‌ا‌ند.
جاسم جادری در آئین افتتاح مجتمع آموزشی پالایشگاه نفت بندرعباس اظهار کرد: باید از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره پالایشگاه نفت بندرعباس تشکر ویژه داشت چراکه این اقدام خداپسندانه در راستای مشارکت اجتماعی این شرکت تعریف شده است به نحو شایسته و در کمترین زمان ممکن به اتمام رساندند و کاری ماندگار را از خود به یادگار گذاشتند.
وی بیان داشت: مدیران دیگر صنایع باید از این اقدام درس گرفته و در راستای مسؤولیت‌های اجتماعی قدم بردارند چراکه در همه جای دنیا این اقدامات و نفع رساندن به جامعه از سمت شرکت‌های تولید انرژی باب است.
جادری گفت: استان هرمزگان از شرکت‌های تولید انرژی و صنایع بهره‌مند است اما مدیران این حوزه‌ها از مسؤولیت اجتماعی خود شانه خالی می‌کنند و در بسیاری از موارد اصلا در این راستا گام برنداشته یا بسیار اندک اقدام می‌کنند که شرکت پالایشگاه نفت توفیق برداشتن اولین قدم را داشته است.
استاندار هرمزگان افزود: رکن اصلی و اساسی پیشرفت فرهنگی یک جامعه آموزش و پرورش است لذا مدرسه خوب، پرسنل خوب و معلم خوب باعث پیشرفت جامعه است که اگر یقین بدانیم تعلیم و تربیت جامعه جزو اصلی جامعه است یقینأ باعث پیشرفت روزافزون جامعه خواهد شد.
وی تأکید کرد: صنایع دیگر مانند آلومینیوم، نفت ستاره خلیج فارس و کشتی‌سازی باید فعالیت‌های اجتماعی خود را آغاز و ادامه دهند و مدرسه بسازند و بیمارستان تأسیس کنند تا مردم نیز از عواید این شرکت‌ها بهره‌مند شده و احساس نکنند با حقوق‌های نجومی نادیده گرفته شده‌اند بلکه باید خود مردم پیش‌قدم شده و مدرسه، جاده و بیمارستان بسازند.
جادری عنوان داشت: باید عدل امیرالمؤمنین را در جامعه ببینیم و در این صورت است که این جامعه می‌شود یک جامعه مترقی و بافرهنگ که می‌تواند راه درست را پیدا کرده و ناامید نشود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز