استاندار هرمزگان: هرمزگان در میان ۶ استان برتر در سرشماری اینترنتی قرار گرفت

به گزارش ساقی آذربایجان به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، جاسم جادری در مراسم تجلیل از عوامل اجرایی سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ در استان هرمزگان، عنوان کرد: مردم هرمزگان با احساس مسؤولیت در عرصه سرشماری و به‌خصوص سرشماری اینترنتی شرکت کردند و این استان در زمینه سرشماری اینترنتی در میان ۶ استان برتر کشور قرار گرفت.این موفقیت با مشارکت جمعی به دست آمد که ناشی از کار همه عوامل اجرایی بوده است.
استاندار هرمزگان افزود: میانگین کشوری مشارکت در سرشماری اینترنتی ۴۰ درصد بود در حالی که در هرمزگان این رقم ۶۰ درصد بوده است.
جادری تصریح کرد: فلسفه سرشماری برنامه‌ریزی برای آینده استان و کشو است و نتیجه این تلاش‌ها باید در برنامه‌ریزی‌ها لحاظ شود و این آمار برای پنج سال آینده کشور مبنا قرار گیرد تا از این آمار برای توسعه و خدمات‌رسانی بیشتر و ایجاد اشتغال بهره ببریم.در واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی به بخش خصوصی نیز براساس اعلام رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، استان هرمزگان رتبه دوم کشور را کسب کرد.
فرماندار بندرعباس نیز در مراسم اظهار داشت: در سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ در استان هرمزگان جمعیتی در حدود یک میلیون و ۸۲۴ هزار نفر برای کل استان به ثبت رسید.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz