روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
استان را از مدیران لایق خالی نکنید

باز هم خبری تلخ و ناگوار . خبر رفتن لطیفی مدیرکل نجیب و فهیم صداوسیمای آذربایجان شرقی از استان !
تاکنون وقتی مدیر یا مسئولی از استان رفته و جابجا شده است مردم یا خوشحال شده اند و یا فرقی به حال آنان نکرده و یا به ندرت ناراحت و غمگین شده اند. هرچند تعداد دفعات خوشحالی و یا بی تفاوتی مردم در نقل و جابجایی و یا عزل مدیران و مسئولان بسیار بیشتر بوده اما به ندرت نیز بوده که از رفتن برخی معدود از مسئولان ، مردم ناراحت شده اند که یکی از همین موارد شنیدن خبر رفتن آقای لطیفی از سکان داری صدا و سیمای آذربایجان شرقی بود و هست.
در این میان معلوم نیست با چه دلیل و منطقی تصمیم گرفته می شود تا مدیری که کارنامه موفق از عملکرد خود دارد بجای ارتقاء و افزودن دامنه اختیارات وی ، صرفا به تغییر محل خدمتی او آن هم در اندازه پایین تر از مسئولیت فعلی اش اقدام می شود ؟
معلوم نیست چرا بدون درنظر گرفتن دیدگاه عمومی نسبت به عملکرد یک مدیر موفق تصمیم میگیریم او را تغییر داده یا جابجا کنیم و واقعا نقش افکار و قضاوت عمومی در چنین تصمیمات مدیریتی کجاست ؟
معلوم نیست چرا استاندار آذربایجان شرقی موافق میشود که مدیر لایق و کاربلد از استان برود ؟
معلوم نیست چه کسی یا کسانی تصمیم میگیرند استان آذربایجان شرقی را از وجود مدیران لایق خالی کنند ؟
معلوم نیست اصلا ما به دنبال چه هستیم ؟ مگر غیر از این است که مدیران ما باید خودشان باشند و خودساخته باشند و پاک دست و کاربلد و فهیم و باتجربه و صلاح دین و میهن را به هیچ عنوان اسیر مثلث شوم زر و زور و تزویر ننمایند ؟ پس چرا لطیفی باید برود ؟
معلوم نیست بزرگان و اندیشمندان و دلسوزان استان چرا در قبال اینگونه تصمیمات نادرست و حذف مدیران لایق از استان سکوت اختیار می کنند و هیچ عکس العملی از خود نشان نمی دهند ؟
معلوم نیست چرا نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در قبال این تصمیم نادرست موضع گیری نمی کنند . نکند خدای نکرده برخی از این حضرات از رفتن آقای لطیفی خوشحال باشند . اما چرا ؟ الله اعلم و آگاهان علیم .
معلوم نیست آیا مدیریت ارشد استان و تیم مدیریتی شان با اینگونه تغییرات نابجا و غیر منطقی هیچ به این می اندیشند که چقدر در نزد افکار عمومی و اهالی فرهنگ و هنر و اندیشه نمره منفی گرفته و جایگاه اجتماعی خود را تضعیف می کنند ؟
معلوم نیست که اساسا چرا حقیقت برای مردم و افکار عمومی معلوم نیست هرچند که برای آگاهان جامعه قابل حدس و ارزیابی است .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز