روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 266
  • 771
  • 1,433,902
استـانـی با بالاتـریــن ارزش ریالی قاچاق

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز گفت: البرز در حوزه ارزش ریالی کشفیات صورت گرفته نیز در رتبه اول کشور ایستاده است.
جهانگیر شاهمرادی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه بیشترین کشفیات قاچاق صنفی در طلا فروشی‌ها، لوازم یدکی خودروها و عطاری‌های استان اتفاق افتاده اظهار کرد: در بخش غیرصنفی نیز لوازم آرایشی، بهداشتی و بدلیجات در صدر جدول ایستاده‌اند.
وی اظهار کرد: در آخرین ماه پاییز، ۹۷۹ گشت بازرسی در راستای مبارزه با قاچاق کالا در استان صورت گرفته است. از مجموع گشت‌های صورت گرفته، ۶۸۵ مورد صنفی و ۲۹۴ مورد نیز غیرصنفی بوده است.
شاهمرادی افزود: ۲۸۹ مورد از این گشت‌ها با همکاری نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی، دانشگاه علوم پزشکی و اتحادیه‌های صنفی مرتبط انجام شده که در نهایت به تشکیل ۴۰ فقره پرونده منتهی شد. وی درباره تعداد پروندهای متشکله در حوزه قاچاق کالا اظهار کرد: با تشکیل ۱۱۱ فقره پرونده در آذرماه، البرز در رتبه دوم کشور از لحاظ تعداد پرونده‌های تشکیل شده قرار گرفته است. کلیه پرونده‌های متشکله به تعزیرات حکومتی جهت بررسی نهایی و صدور رای ارجاع شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز