روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 443
  • 773
  • 1,386,676
استفاده از جدیدترین فناوری روز در سیستم تصفیه شیرابه زباله

 رییس دانشگاه پیام نوراستان آذربایجان شرقی، در دیدارخود از مرکز دفن فنی و مهندسی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز، سیستم تصفیه شیرابه زباله این سازمان را مطابق استانداردهای روز ارزیابی کرد.
به گزارش شهریار، معصومی  رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی به همراه رئیس حراست و جمعی از کارشناسان دانشگاه پیام نور از مجموعه تصفیه خانه، لندفیل و پردازش سازمان مدیریت پسماند بازدید کردند.
بر اساس این گزارش، دراین بازدید دکتر معصومی ضمن قدردانی ازتلاش های سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز در حفظ و پاکیزگی شهر تبریز، اظهار کرد: با توجه به اینکه از جدیدترین فن آوری روز دنیا در سیستم تصفیه خانه شیرابه سازمان مدیریت پسماند استفاده شده، میتوان این مرکز را بعنوان یکی از مدرنترین تصفیه خانه های کشور معرفی کرد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان افزود: تنظیف و پاکیزگی شهر تبریز زبانزد شده و علاوه بر اینکه نظافت و بهداشت در شهر رعایت میشود، دفن پسماندهای مربوط هم به صورت کاملا مهندسی و بهداشتی انجام میگیرد‌. معصومی در پایان با اشاره به بازدید خود از طرح درختکاری در محدوده لندفیل نیز، تصریح کرد: با حجم انبوه درختکاری انجام شده، در آینده ای نه چندان دور زباله گاه مرکزی به جنگلی زیبا تبدیل خواهد شد.
شایان ذکراست در جریان این بازدید علیرضا اصغری مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز، برنامه ها و فعالیت های آتی سازمان را تشریح کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز