روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 623
  • 798
  • 1,334,122
استفاده از ظرفیت هنرمندان در کاهش آسیب های اجتماعی

مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه هنرمندان نقش مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی دارند، گفت: استفاده از ظرفیت هنرمندان در مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد از برنامه های مهم این شوراست.
محمد علی نصرتی در دیدار با هنرمندان افزود: دبیرخانه هنرمندان در راستای استفاده از پتانسیل و ظرفیت هنرمندان در مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد ایجاد می شود.
وی ادامه داد: هنر همزاد بشر است و باید از ظرفیت های موجود در جامعه در زمینه هنر به بهترین شکل ممکن بهره مند شویم.
نصرتی اظهار کرد: مواد مخدر تنها مشکل ما نیست بلکه مهمترین مشکل جهان و بزرگترین ابزار جنگ نرم است.
وی اضافه کرد: مهم ترین سرمایه گذاری دشمنان نظام در راستای گسترش مواد مخدر و نا امید کردن جوانان ایران اسلامی از آینده کشور است.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با بیان اینکه بعضی از ناهنجاری ها در جامعه تبدیل به هنجار شده است، گفت: امروز استفاده از قلیان تبدیل به تشخص و فخر فروشی بین جوانان به خصوص بانوان شده است.
وی با اشاره به اینکه روش های قدیمی در راستای مبارزه با مواد مخدر کارایی ندارد، افزود: امروز باید با زبان هنر مشکلات موجود در جامعه به گوش آحاد مردم برسانیم.
نصرتی اظهار کرد: هنر می تواند فریاد رس جامعه باشد و می توانیم از زبان هنر سبک زندگی قرآنی و اسلامی را در جامعه ترویج دهیم.
وی ادامه داد: امروز باید اوقات فراغت جوانان ما دغدغه تمام کسانی باشد که دل در گرو پیروزی اندیشه های نظام مقدس جمهوری اسلامی در جامعه جهانی دارند.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: امروز اگر مشکل اعتیاد از اولویت نخست به اولویت پنجم آسیب های اجتماعی در استان تبدیل شده است نشان از اهتمام مدیریت ارشد استان نسبت به احصا این مشکل و اقداماتی است که طی سه سال گذشته صورت گرفته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز