روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 613
  • 749
  • 1,337,098
استقبال از مسافران نوروزی تمرینی برای میزبانی از گردشگران تبریز ۲۰۱۸

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: نحوه استقبال از مسافران نوروزی و آماده سازی شهر برای میزبانی از گردشگران در ایام نوروز تمرینی برای میزبانی از گردشگران در تبریز ۲۰۱۸ خواهد بود.
به گزارش شهریار، شهرام دبیری در جلسه شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به فرارسیدن ایام نوروز گفت: رسیدگی به لکه گیری، ترمیم و بازسازی آسفالت های معابر شهر و همچنین رسیدگی به وضعیت عابرگذرها، پارک ها و همچنین مناطق گردشگر پذیر شهر باید مورد توجه قرار گیرد.
دبیری در ادامه با اشاره به تصویب لایحه بودجه سال آینده و تعرفه عوارض محلی در جلسات گذشته شورا گفت: در جلسات گذشته بودجه سال آینده شهرداری و تعرفه عوارض محلی تصویب و به فرمانداری تبریز ارسال شد. فرمانداری به تعدادی از بندهای بودجه هم ایراداتی داشت که خوشبختانه در هئیت حل اختلاف قسمت عمده ایرادات فرمانداری حل شد.
دبیری در ادامه سخنانش با اشاره به سالروز شهادت شهید مهدی باکری گفت: سالروز شهادت این سردار رشید اسلام روز شهردار نام گرفته است و به حق شهید باکری الگویی برای شهرداران می باشد.
وی با اشاره عدم حضور خبرنگاران در جلسات بررسی بودجه و تعرفه عوارض محلی اظهار داشت: طبق روال سالهای گذشته در زمان بررسی تعرفه عوارض محلی و بودجه شهر، برای کارشناسی تر شدن بحث ها، جلسات غیر مستمع و غیر علنی برگزار می شد.
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در پایان سخنانش در خصوص موضوعات مورد بررسی در جلسه این هفته شورای شهر تبریز گفت: تفریغ بودجه سال گذشته، بررسی لوایح سرمایه گذاری و لوایح باقی مانده شهروندان در جلسه اخیر شورا مورد بررسی قرار خواهد گرفت که امیداوریم با همکاری اعضای شورا تمامی موضوعات دستور جلسه را مورد بررسی قرار دهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز