روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 611
  • 1,696
  • 1,391,472
هاشمیان: هامبورگ به من و کیا احترام می‌گذارد

استقبال در ایران این است که پرسپولیس 5 سال پولم را نمی‌دهد!

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد تیم کی روش نتیجه گرا بازی می کند.
به گزارش ساقی آذربایجان به نقل از “ورزش سه”، وحید هاشمیان در گفت و گو با خبرنگاردرباره دیدار با مهدی مهدوی‌کیا، استقبال باشگاه هامبورگ از خودش، عملکرد تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی و برخی مسائل دیگرصحبت هایی انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:
خوشحالم که مهدوی کیا را دیدم
یک جلسه کلاس دانش افزایی در مرکز استادیوم هامبورگ برای تیم های پایه این باشگاه برگزار شد که از من نیز دعوت کردند. خوشبختانه مهدی مهدوی کیای عزیز نیز آنجا بود و با هم دیدار کردیم. یاد گذشته ها افتادیم و تجدید خاطره کردیم.
با مهدی درباره فوتبال ایران و آلمان حرف زدیم
صحبت هایی که بین ما رد و بدل شد موضوع خاصی نبود. من و مهدی درباره فوتبال ایران و فوتبال آلمان و برخی مسائل روزمره با هم حرف زدیم و مورد خاصی نبود.
همه بخش های فوتبال ایران دست فوتبالی ها نیست
متاسفانه همه قسمت های فوتبال ایران دست فوتبالی ها نیست و به همین خاطر استقبال خاصی از امثال من و مهدی مهدوی کیا در ایران نمی شود. در حالی که در آلمان همیشه به ما احترام می گذارند. آنها فوتبال شناس هستند و می دانند همه کارها باید اصولی جلو برود.
در هامبورگ بیشتر از ایران به ما احترام می گذارند
همین حالا مهدی مهدوی کیا در هامبورگ مربیگری می‌کند. من نیز در مسابقات پیشکسوتان آلمان از سوی هامبورگ دعوت شدم. هر سال میهمانی آخر سالی که می گیرند دعوتمان می کنند و این ها در حالی است که در ایران اینگونه نیست.
پرسپولیس ۵ سال است پولم را نمی دهد
همین حالا من ۵ سال است به باشگاه پرسپولیس نامه زدم که وقتی برای شما بازی کردیم و مالیاتی را پرداخت کردیم، باید پولم را بدهید اما هیچ اتفاقی نمی افتد. در فوتبال ایران بااخلاقها ضرر می کنند. وقتی سال های سال در ایران بازی کردی و قرارداد میلیاردی هم نبستی، در هنگام خواهش کردن برای دریافت پولت باید به جایی برسی اما اینگونه نمی شود. در فوتبال ایران بی قانونی موج می زند.
تیم ملی، نتیجه گرا شده است
تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی عملکرد خوبی داشته است. اگرچه بیشتر نتیجه گرا بازی می کنیم اما شرایط تیم ملی خوب است. به جز سوریه که به دلیل مشکل زمین کارمان سخت بود، نتایج خوبی گرفتیم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و به جام جهانی برویم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز