روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 759
  • 817
  • 1,357,915
استقبال شایسته از میهمانان و گردشگران نوروزی و بهار طبیعت نوروز ۱۳۹۷

به منظور استقبال شایسته از میهمانان نوروزی و بهار طبیعت، از سوی سازمان پایانه های مسافربری، طرح گوزل تبریزیم تحت عنوان “بایرام پئشوازی – تبریزین یازی” در سطح پایانه های مسافربری آغاز گردید. به گزارش روابط عمومی سازمان، با یک برنامه ریزی منسجم و منظم از سوی آقای قلیزاده مدیر عامل سازمان ، طرح گوزل تبریزیم تحت عنوان “بایرام پئشوازی – تبریزین یازی” از ۱۰ اسفندماه با پاکسازی معابر سطح پایانه های مسافربری، به منظور استقبال درخور شان از مسافرین و میهمانان و گردشگران نوروزی و برای پیشواز از بهار طبیعت آغاز شده است.
از دیگر اقدامات سازمان پایانه های مسافربری در استقبال از بهار و ایام نوروزی که مصادف با آغاز برنامه های تبریز ۲۰۱۸ خواهد بود کاشت گلهای زینتی و نصب گلدانهای حاوی گل ، اینترنت رایگان برای استفاده مسافرین در پایانه مرکزی ، آذین بندی معابر، نصب سفره هفت سین، استقرار اکیپ های راهنمای مسافر هلال احمر و سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان در محل پایانه ها ، رنگ آمیزی جداول و نرده ها میباشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز