روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 521
  • 899
  • 1,048,938
استقبال شهرداری منطقه ۹ تبریز از نخبــگان و صاحبـنظران در حـوزه های مختلف تـوسعه شهری

شهردار منطقه ۹ تبریز گفت: : استفاده از دانش و توان بومی و نیز بهره گیری از نقدهای علمی، توأم با ارائه ی راهکار علمی، برای رسیدن به اهداف والای توسعه، نیاز مدیریت شهری است.
به گزارش شهریار به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه۹ تبریز، بهرام نسیانی شهردار منطقه۹ اظهار داشت: عقلانیت، برنامه محوری و تخصص گرائی، مهمترین مولفه ها در پیشرفت و توسعه ی شهری است؛ و بدین منظور، استفاده از دانش و توان بومی و نیز بهره گیری از نقدهای علمی، توأم با ارائه ی راهکارهای علمی و عملی، برای رسیدن به اهداف والای توسعه، نیاز مدیریت شهری است.
وی افزود: مدیریت شهرداری منطقه۹ تبریز، با استفاده از طرح های بکر و منحصر بفرد در حوزه های مختلف شهرسازی، معماری، عمرانی، فرهنگی و…، درصدد احداث شهرکی متفاوت و متمایز از تمامی جهات برای مردمان کهن شهر تبریز می باشد.در این راستا دعوت و استقبال از نخبگان، دانشمندان، صاحبنظران و کارشناسان برای استفاده از طرح ها و برنامه های نو و خلاقانه ی این قشر فاخر، در اولویت برنامه ی مدیریتی این منطقه قرار داشته، و سیاست مدیریتی آن، استفاده ی حداکثری از توان و دانش افراد متخصص و متعهد برای رسیدن به اهداف متعالی و پیش بینی شده، با شاخص های فرهنگی و تاریخی است.
شهردار منطقه ۹ خاطر نشان کرد: در ماه های اخیر، مدیریت این منطقه با تشکیل جلسات کارشناسی و فنی برون سازمانی، فضائی را برای کسب نظرات، پیشنهادات و برنامه های ارائه شده از طرف نخبگان ترتیب داده و هم اکنون نیز با دعوت از تمامی چهره های شاخص، صاحبنظر و دانشگاهی، رسالت خود را در نگاه ویژه به قشر فرهیخته و افراد فعال در برنامه های دانش بنیان، بکار خواهد گرفت.
نسیانی افزود: یکی از برنامه های پیش رو در این منطقه، تشکیل کارگروه های تخصصی متشکل از نخبگان، برای مدیریت همگون و بهینه ی امور شهری در شهرک خاوران است، چرا که معتقدیم نگرانی نخبگان از جنس نگرانی مدیران شهری است و استفاده ازایده ها و افکار خلاقانه ی این قشر فاخر، باعث توسعه و گسترش کمی و کیفی در این منطقه خواهد بود.
شهردار منطقه ۹ تبریز در بخش پایانی سخنان خود، آمادگی کامل این منطقه را برای استفاده از ایده ها و طرح های ناب کارشناسی در حوزه های مختلف عمرانی، معماری، شهرسازی، سرمایه گذاری، مشارکتی، فرهنگی و… در قالب پروژه های تخصصی دانشجوئی اعلام و با دعوت از افراد مستعد و توانمند در این حوزه، ابراز امیدواری کرد که این نظرات و طرح ها، در موضع مشاور به شهرداری منطقه کمک نماید. همچنین مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز از روند اجرای پروژه ی آماده سازی اراضی ۵۵ هکتاری خاوران بازدید کرد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه۹ تبریز، دکتر علیرضا اصغری مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز، در بازدید از عملیات اجرایی پروژه ی آماده سازی اراضی ۵۵ هکتاری خاوران، روند اجرای این پروژه را مثبت ارزیابی کرد. نسیانی شهردار منطقه ۹ در تشریح آخرین وضعیت پروژه و میزان پیشرفت فیزیکی آن، آماده سازی این اراضی را در مجاورت تقاطع غیر همسطح خلعت پوشان، گامی مهم در جهت آماده سازی بستر لازم برای اجرای ساخت و سازهای این شهرک دانست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز