روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 386
  • 594
  • 995,978
استقبال شهروندان از طرح پاییزی شهرداری تبریز

این روزها که ماه میانی فصل پاییز درحال پایان است، شهرداری کلانشهر تبریز با اقدامی جالب حال و هوای پاییزی به این شهر بخشیده و این طرح با استقبال بالای شهروندان روبه رو شده است.
فصل پاییز با تمام زیبایی های خاص خود همیشه به ریزش برگ زرد و نارنجی درختان معروف است و جلوه های خاصی در این فصل می توان مشاهده کرد.
امسال شهرداری تبریز در یک اقدام جالب توجه اقدام به اجرای طرح پاییزی کرده است و بسیاری از مسیرهای پرتردد توسط عوامل معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز از برگ های خوش رنگ پاییزی پوشیده شده و به صورت پیاده راه جهت بهره مندی و لذت پاییزی شهروندان قرار گرفته است.
کافیست در معابر و مسیرهای پرتردد شهر قدم بگذارید تا خش خش این برگ های خزان پاییزی و حس قدم گذاشتن روی آن را لمس کنید.
بوی پاییزی و نفس نفس زدن برگ ها جلوه زیبایی به مسیرهای مختلف شهر بخشیده است.
پوشیده شدن پیاده روها و مسیرهای پرتردد تبریز با برگ های پاییزی درختان در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیز به سوژه جذاب کاربران تبدیل شده است و عکس های یادگاری بسیاری را در این خصوص می توان مشاهده کرد که همگی نشانگر استقبال شهروندان از طرح پاییزی شهرداری تبریز است.
این روزها رنگ و بوی ویژه ای از پاییز را در تبریز زیبا شاهد هستیم، این طرح جلوه بسیار زیبایی از پاییز هزار رنگ را به نمایش گذاشته است.
تقدیر شهروندان از اقدام جالب شهرداری تبریز
یکی از شهروندان تبریزی که در حال گرفتن عکس یادگاری در میدان ساعت تبریز است، در گفتگو با شهریار درخصوص طرح پاییزی شهرداری تبریز می گوید: واقعا از مسئولان خوش فکر در این خصوص تشکر می کنم که این طرح جالب را اجرا کرده اند.
اسماعیل رزاقی سپس می افزاید: برگ های پاییزی جزئی از طبیعت هستند و با جمع آوری نکردن آنها به طبیعت احترام می گذاریم.
وی سپس می گوید: در یکی از شهرهای کشور که مشغول تحصیل بودم در فصل پاییز مشاهده می کردم که برگ های پاییزی را آتش می زدند و همین امر باعث دود و آلودگی هوا می شد که جا دارد از مسئولان آن شهر تقاضا کنم این طرح را با الگو گرفتن از شهرداری تبریز اجرا کنند.
وی با تقدیر از اقدام جالب شهرداری تبریز در اجرای طرح پاییزی اظهار می کند: خوشبختانه این طرح مورد استقبال خوب شهروندان قرار گرفته است.
اجرای پاییزی «طرح جامع گوزل تبریزیم»
در ۲۷ نقطه تبریز
معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز نیز در این خصوص از اجرای پاییزی «طرح جامع گوزل تبریزیم» در ۲۷ نقطه تبریز خبر می دهد و می گوید: ۲۷ نقطه از شهر تبریز در این طرح با برگ های پاییزی پوشیده شده است.
مسعود برزگر جلالی ادامه می دهد: مسیرهای مورد نظر برای بهره مندی و لذت پاییزی همشهریان در حال حاضر رفت و روب نخواهد شد.
وی می افزاید: اهداف این طرح ایجاد شور و نشاط در شهر، تداوم اجرای طرح جامع خدماتی و نشان دادن زیبائی های منحصر به فرد این فصل است.
معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز می گوید: از دیگر اهداف این طرح یادآوری این امر مهم است که با قدم زدن بر روی برگ های خزان شده درختان و شنیدن نوای گوش نواز و دل ربای خش خش برگ ها، گذر عمر بیشتر حس شده و نوید زنده شدن دوباره طبیعت در دل های گرم شهروندان عزیز بیشتر تداعی شود.
استقبال بالای شهروندان از این طرح و ایجاد شور و نشاط در شهر ضرورت برگزاری طرح های این چنینی در ایام مختلف سال و تداوم آنها را بیش از پیش نمایان می کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز