روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 279
  • 849
  • 1,360,191
استقرار خودروهای آتش نشانی به همراه تجهیزات کامل در مراکز مهم تبریز

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: در راستای پیشگیری از حوادث از ابتدای نیمه دوم اسفند ماه با استقرار خودروها به همراه تجهیزات کامل و نفرات آتش نشانی به صورت روزانه در میادین، مراکز شهر و نقاط حساس بازار سر پوشیده تبریز در خدمت شهروندان خواهند بود.
داود طالب‌نژاد اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام یافته در طرح استقبال از بهار و همچنین شب چهارشنبه آخر سال و در راستای پیشگیری از حوادث پیش‌بینی نشده از ابتدای نیمه دوم اسفند ماه با استقرار خودروها به همراه تجهیزات کامل و نفرات به صورت روزانه در میادین و مراکز شهر و همچنین نقاط حساس بازار سر پوشیده تبریز در خدمت شهروندان خواهند بود.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی تبریز ضمن تقاضا از شهروندان برای رعایت اصول ایمنی در سطح شهر ادامه داد: برای شب چهارشنبه آخر سال، آتش‌نشانان و تمام نیروها با تمام توان، در آن روز آماده باش هستند که علاوه بر ایستگاه‌های سطح شهر، آتش‌نشانان موتورسوار نیز با دستگاه‌های پیشرفته و خاموش کننده به امداد شهروندان خواهند شتافت.
وی تاکید کرد: سازمان آتش‌نشانی از سازمان‌هایی است که در ایام عید نوروز نیز آمادگی خود را برای ماموریت‌های محوله انجام خواهد داد و با ترکیبی از نیروهای جوان و با تجربه در ایام تعطیلات نوروز آمادگی کامل را داشته و در این زمینه برنامه‌هایی نیز تدوین شده است که امیدواریم همشهریان ایام بی‌خطر همراه با آرامش و آسایش داشته باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز