روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 782
  • 1,066
  • 1,388,850
استقلال در آزادی میزبان پلی آف آسیا!

با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا استقلال روز ۱۸ یا ۱۹ بهمن ماه باید در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود. هرچند هنوز کنفدراسیون فوتبال آسیا تعداد قطعی سهمیه باشگاه های ایرانی در لیگ قهرمانان را مشخص نکرده است اما مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال چندی پیش اعلام کرد که تعداد سهمیه ایران در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا به طور قطع ۱+۳ خواهد بود و با این شرایط استقلال باید در بازی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود و ذوب آهن، پرسپولیس و استقلال خوزستان سهمیه قطعی ایران در این رقابت ها خواهند بود.
با این شرایط و طبق اعلام مدیران فدراسیون فوتبال استقلال باید روز ۱۸ یا ۱۹ بهمن ماه در بازی با پلی آف لیگ قهرمانان آسیا میزبان باشد و به احتمال فراوان حریف آبی های تهرانی در این مرحله باشگاه السد قطر خواهد بود.استقلال در صورت پیروزی در این بازی وارد مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز