روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 498
  • 798
  • 1,333,997
استقلال شغلی بانوان از اهداف دولت است

معاون رییس‌جمهور معتقد است؛ دولت باتوجه به دلیل وجود برخی موانع نتوانسته به همه اهداف خود در حوزه اشتغال زنان دست پیدا کند.
شهین‌دخت ملاوردی (معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور) به خبرنگار ان گفت: هیات دولت در چهار سال نخست دولت تدبیر و امید در خصوص مشاغل زنان پیگیری‌های بسیاری انجام داد که متاسفانه برخی از آنها به نتیجه نرسید.
معاون رییس جمهور افزود: امنیت سرمایه‌گذاری، امنیت تولید و مشوق‌های کارفرمایی می‌توانند در بخش اشتغال زنان نقش اساسی را ایفا کنند که ما روی این موارد تمرکز کرده‌ایم. او در همین خصوص ادامه داد: این فاکتورها در حوزه اشتغال زنان باید وجود داشته باشد تا ما بتوانیم به نتیجه دلخواه خود که استقلال بانوان است، برسیم.
ملاوردی با اشاره به وجود خلاء‌های قانونی در حوزه اشتغال زنان گفت: مواردی که ما به عنوان خلاء قانونی از آن نام می‌بریم، ضمانت اجرایی قوانین، مقررات و سازوکارهایی است که پیش از این به تصویب رسیده است.
معاون رئیس جمهور درخصوص ساعت کاری زنان افزود: طرح ساعت کار زنان ابلاغ و اجرایی شده است اما در برخی موارد با اعمال سلیقه‌ها و برداشت‌های متفاوت که بین دستگاه‌ها وجود دارد، تداخل ایجاد کرده است که ما می‌خواهیم یک وحدت رویه در این مورد وجود داشته باشد.
وی درخصوص برنامه‌های دولت دوازدهم در حوزه اشتغال بانوان گفت: هم در برنامه رئیس جمهور و هم در برنامه ششم، در چارچوب رویکرد عدالت جنسیتی در حوزه بازار کار، راه‌کارها و اقداماتی که باید صورت گیرد را پیش‌بینی کرد‌ه‌ایم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز