روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 212
  • 631
  • 1,142,212
استقلال و پرسپولیس اجازه ثبت قرارداد ندارند

احمدی در گفت وگو با خبرنگار ان گفت: طبق قانون کمیته تعیین وضعیت تمام احکامی که از سوی این کمیته صادر می شود به مدت ۳۰ روز باید اجرایی شود و در غیر این صورت باشگاه ها با جریمه روبه رو خواهند شد.
وی ادامه داد: هم اکنون باشگاه پرسپولیس به خاطر شکایت «رضا نوروزی» محکوم به پرداخت ۳۵۰ میلیون تومان و استقلال به خاطر شکایت «میرشاد ماجدی»محکوم به پرداخت ۱۵۵ میلیون تومان است که در صورت پرداخت نشدن این بدهی و بدهی سایر احکام صادر شده این دو باشگاه اجازه ثبت قرارداد با بازیکنان جدید خود را نخواهند داشت و در کنار این مساله با احکامی از جمله کسر امتیاز و حتی سقوط به دسته پایین تر روبه رو خواهند شد.
رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال، گفت: این دو باشگاه شاکیان دیگری هم دارند که احکام آنها نیز صادر شده و امیدوارم مدیران آنها نگذارند کار از کار بگذرد.
وی در خصوص اینکه آیا باشگاهی وجود دارد که بدهی نداشته باشد، تصریح کرد: ذوب آهن، صنعت نفت آبادان، پبکان و فولاد خوزستان هیچ بدهی ندارند و استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم هم بدهی بسیار کمی دارند.
احمدی در پاسخ به این سئوال که آیا اراده برخورد جدی با باشگاه های بدهکار وجود دارد، اظهار داشت: تردید نکنید با خاطیان به صورت جدی برخورد خواهیم کرد و در نشست امروز خود با «مهدی تاج» رییس فدراسیون فوتبال نیز او از این تصمیم ما به صورت جدی حمایت کرد و خواستار برخورد با باشگاه های بدهکار شد.
رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال، گفت: اگر فراموش نکرده باشید در نیم فصل لیگ هفدهم مانع از ثبت قرارداد باشگاه نفت تهران شدیم و حکم ما اجرایی شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز