روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 228
  • 351
  • 1,279,761
استمرار کلاس های آموزش ترافیک از سوی شهرداری منطقه ۲ تبریز

از سوی شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز کلاس های آموزش ترافیک که برای آشنائی دانش آموزان با مسائل ترافیکی برگزار می شود، بطور مستمر در حال اجراست.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو تبریز، به منظور آموزش مسائل ترافیکی برای مقاطع سنی کودکان و نوجوانان، کلاس های آموزشی مرتبط با این امر در پارک آموزش ترافیک کانون شهید یاغچیان در دو دوره تئوری و عملی برای دانش آموزان تحت حوزه شهرداری منطقه دو، با یک برنامه ریزی منسجم در حال اجراست.
آموزش مسائل ترافیکی از سنین کودکی به دانش آموزان و همچنین یادگیری علائم ترافیکی برای نوجوانان علاقمند خصوصا برای دانش آموزان مراکز تحصیلی سطح حوزه منطقه دو از اهم اهداف این مرکز آموزشی بشمار می آید که روزهای شنبه تا چهارشنبه هرهفته بطور مرتب در پارک آموزش ترافیک برگزار می شود.
در این مرکز علاوه بر حضور اساتید مجرب در کلاس های آموزشی، پکیج های مخصوص آموزش ترافیک نیز برای شهروندان کودک و نوجوان علاقمند توزیع می شود.
طبق برنامه ریزی بعمل آمده از سوی شهرداری منطقه دو تبریز، اکثر مراکز تحصیلی سطح حوزه این منطقه می توانند از آموزش های لازم ترافیکی برخوردار شوند.
بنابه اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه دو مسئولین مدارس تحت حوزه این شهرداری می توانند در صورت علاقمندی جهت آموزش دانش آموزان مدارس خود، ضمن هماهنگی با ناحیه مربوطه و ثبت نام علاقمندان در کانون شهید یاغچیان برای این امر مهم اقدام نمایند.
شایان ذکر است: بهره مندی از کلاس های آموزشی فوق برای علاقمندان، طبق اولویت ثبت نام خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز