روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,284
  • 1,696
  • 1,392,145
استکی: نشان دادیم که هندبال ایران فراتر از آسیا است

لژپونر هندبال ایران گفت: قهرمانی دینامو با ایرانی ها نشان دهنده این است که سطح هندبالیست‌های ایرانی بسیار بالا رفته است.
الله‌کرم استکی، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درمورد کسب عنوان قهرمانی لیگ رومانی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که امسال هم توانستیم نتایج خیلی خوبی کسب کنیم و باز هم پرچم ایران را در هندبال اروپا به اهتزاز در بیاوریم. بازی سختی در فینال داشتیم و هر دو تیم پایاپایی جنگیدند. به هر حال فکر می‌کنم شایسته این قهرمانی بودیم، چون در طول فصل بسیار تلاش کرده بودیم.
وی ادامه داد: من و سجاد به دلیل درگذشت مادر بزرگ‌مان شرایط روحی خوبی نداشتیم، اما با این حال برای تیم‌مان سنگ‌ تمام گذاشتیم و سرانجام توانستیم مزد زحمات‌مان را هم بگیریم. علیرضا موسوی، دیگر ایرانی حاضر در دینامو هم همیشه در کنار ما هست و با هم برای معرفی هندبال ایران می‌جنگیم.الله‌کرم استکی، خاطرنشان کرد: نشان دادیم که هندبال ایران فراتر از آسیا است. شاکله اصلی تیم دینامو را سه تفنگدار ایرانی تشکیل دادند و اینکه نیمی از گل‌های فینال را ما به ثمر رساندیم نشان دهنده این است که سطح هندبالیست‌های ایرانی بسیار بالا رفته است.
لژیونر هندبال ایران با بیان اینکه هفته آینده به تهران خواهیم آمد، عنوان کرد: کم کم باید به فکر تیم ملی و حضور در اردوهای تیم ملی باشیم. امیدوارم بتوانیم با انگیزه و انرژی که داریم بهترین عملکرد را در تیم ملی داشته باشیم و نشان دهیم که هندبال ایران با این پتانسیل در رده ملی هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز