روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,603
  • 1,097
  • 1,390,768
اسد، همکاری با ترامپ را مشروط به جدی بودن وی علیه تروریسم دانست

رییس جمهوری سوریه آمادگی کشورش را برای همکاری با رییس جمهوری جدید آمریکا مشروط به جدی بودن وی در مقابله با تروریسم اعلام کرد و در عین حال خواستار توقف حمایت این کشور از تروریست ها در سوریه شد.
به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه(سانا) بشار اسد در گفت وگو با شبکه تلویزیونی پرتغال در پاسخ به این پرسش که چه انتظاری از دونالد ترامپ رییس جمهوری متخب آمریکا دارد، گفت: امیدواریم آمریکا بیطرف باشد و به قانون بین الملل احترام بگذارد؛ از دخالت در امور داخلی دیگر کشورها دست بردارد و حمایت از تروریست ها در سوریه را متوقف کند.
وی گفت: اگر وی با تروریست ها بجنگد ما به همراه روس ها، ایرانی ها و شماری دیگری از کشورهایی که خواهان شکست دادن تروریست ها هستند، برای او همپیمانانی طبیعی در این زمینه خواهیم بود. ما بیش از هر کس دیگری در جهان از تروریسم رنج برده ایم؛ از این رو اگر آنها در این زمینه صادق بوده و اراده انجام آن را داشته باشند، طبعاً با آنها همکاری خواهیم کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز